2733
2734
عنوان

دیجیکالا،کمک لطفا

139 بازدید | 9 پست

دوستان من ادم وسواسی هستم همینجوریشم یکساعت معطل میکنم اخر از چیزیکه میخرم راضی نیستم از بدشانسی یا برعکس،فرش مورد علاقه خودمو تو این سایت دیدم اما چهارتا ازش میخوام به اضافه پرده،اما به سبد اضافه کردم یکی بود چطور اینکارو انجام بدم ایا امکان پرداخت حدود۱۴میلیون درب منزل هست یا فقط خریدای کوچیک میشه در مقصد تسویه کرد راهنمایی لطفا؟؟؟😍

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁

فک نمیکنم درب منزل باشه🦕

خستم از جماعت زنده‌کش مرده‌پرست! اما برای رفتن بلیطی گران تر از ماندن نیاز است. گاهی آنان که می مانند،بلیط و پای رفتن نداشتند؛ وگرنه می رفتند.  آقای قاضی ما یه بیماری مادر زادیه لاعلاج داریم : به هرکی می رسیم فکر می کنیم آدمه :)  ما بد نبودیم ، بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد!    ما تُنگ بودیم ، اگه دریا بودیم که ماهی‌مون نمی مُرد!   نزا توی دلت سَردی بشینه ،گُل من | نزا اَشکاتو هر کی ببینه ،گُل من | نزا اینا واست نقش بازی کنن ،گُل من | نزا دنیاتو نقاشی کنن ،کُل شهر     میگن قلب استخون ندارع، پَ اینا چیه توش میشکنه?? واقعیت این نیس که تو داستان میگن/ واقعیت تو ایران و کوچست        واقعیت این نیس که واست از هوای بهشت میگن/ واقعیت همین زندگی پوچست

عکس فرشتو بزار کنجکاو شدم ببینم

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی اینکه زدم رو سبد خرید اما خب یه دونه بود باید چهار دفعه بزنم تا چهارتا فرش۶متری بشه؟نکنه تابه تا بفرستن واصلا راهی برای ارتباط تلفنی هست که مستقیم ثبت کنم

عزیزم به نظرم خرید های اینجوری رو حضوری انجام بده. بیاد ببینی رنگش با اونی که میخوای متفاوت یا هر تو ...

گشتم اما شبیهش نبود این فرش حدود۳/۵در میاد بیرون یه تو همون مایه ها حداقل یه تومن گرونتره،چون بچم کوچیکه دنبال فرش دودی وخاکستری بودم که کثیف نشه شلوغ وکلاسیکم نباشه که اینجا پیدا کردم

2738

سلام دوست عزیز تو تاپیک پربازدید رنگ مو گفته بودید ک  رنگ مو فانتزی زیاد میزارید و قشنگ میشه 

میشه بهم یاد بدید 

من واسه دختر خواهرم پایین موهاش رو دکلره کردم قشنگ ب پایه رسیده   لوازم ارایشی  واریاسون بنفش داد واسش گذاشتم  خیلی قشنگ شد اما با دو دفعه حمام کلا پاک شد 

میشه بگید چکار کنم بنفش یا ابی  بشه  و  دیر تر پاک بشه