2737
2739

۸ ماه باردارم سرما خورده بودم خوب شدم ولی هنوز ده ۱۵ روزه دماغم کیپ و گرفته. شبا نیخام خفه بشم دهنم خشک میشه. واقعا دارم عذاب میکشم. رفتم دکتر ولی چیزی نداد نه اسپری نه هیچی. کسی می‌دونه چیکار کنم؟ چیز خاصی نیست بخرم استفاده کنم؟ چیکاااار کنم دارم خفه میشم

قطره بینی بخر

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بخور

تو عید قربان،توسط شوهرم قربانی شدم...تو شوک هستم انگار خوابم و منتظرم بیدار شم ولی میدونم که خواب نبود 😔💔از خدا میخوام کمکم کنه بتونم تحمل کنم این اتفاق شوم و کثیف رو بماند به یادگاری1402/4/8
2740

این اسپری عالیه عزیزم فقط قبلش از داروخانه سوال کن منع بارداری نداشته باشه 

و زدنش هم یکم قلق داره 

دستتو باید یکم رو ب بالای بینی بگیری و بزنی 

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   
اسمش چیه؟ 

یکیم اینم‌هستش

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
مرسی گلم اینا دیگه مطمئنن ضرری ندارد واسه بارداری؟

فک نکنم ضرری داشته ولی محض احتیاط از دارو خونه بپرس

2706