2733
2739

خانوما خانوما 

توجه توجه

حموم رفتن درپریودی هیچ اسیبی نمیزنه ی دوش ده دیقه ای بگیرید بیاید بیرون زیاد نمونید 

وقتی پریودید هروقت دسشویی میرید خودتونو بشورید و بادستمال کاغذی خشک کنید البته ک درحالت عادی هم همینطوره اگ نشورید بوی ادرار گوه و خون پریودی میدید لطفا بشورید واقعا بعضی از خانومای نی نی سایت رو درک نمیکنم ک میگن شاید طرف نخواد بره یا حاملس یا پریود یا فلان ولی واقعا ادم تاسه روز نهایتا میتونه حموم نره اونم اگ هرروزلباس زیروشورتشوعوض کنه بازم بومیگیره یاموهاش چرب میشه من مهمون اینجوری داشته باشم دلم نمیخوادروی فرشم بخوابه یاراه بره 

درحالت عادی هم مام بادی واسپری های خوشبو استفاده کنید وحتما دوروز ی بار حموم برید زن باید تمیزوپاکیزه باشه نظافت رو رعایت کنید لطفا نزارید توی اتاق پرو یا تاکسی یا مهمونی یاهرجایی ک میرید اطرافیان خفه بشن انقد چرکو نباشید🤗

باتشکر🤗😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کی چرکولکه لایک کنه😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من هر روز پریودی میرم حموم خدایی کسی هست این چند روز نره یا خودش نشوره؟

تونی نی سایت پیدا میشه از این افردا حالا خودشونو بوی خودشونومتوجه نمیشن گفتم ک بفهمن اطرافیان اذیتن وفراری

2740
چون تو گفتی باشه😏😏😏😏😏

اونی ک نظافتورعایت میکنه خب هم براخودش خوبه هم اطرافیان ولی امروز توی تاکسی نشسته بودم ی زنه کنارم بود داشتم خفه میشدم گفتم بگم ک اگ ازاین ادماتوی سایت هست ب خودشون بیان

موندم اين اروپايي ها و امريكايي ها چجوري ميرن دستشويي خودشونو نميشورن خب اينا كه دائم بو ميدن در طول روز 🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴

لطفا براى حاجتم صلوات بفرستيد🌱 اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌱
من با اینکه وسواس دارم 3 روز اول اونقدر وضعیتم بد میشه که نمیتونم حموم برم. معمولا حتی بیرون هم نمی ...

ولی خب نهایتا بعد سه روز دیگ میشه حموم کرد ک ب گفته خودتون 

ولی خب نهایتا بعد سه روز دیگ میشه حموم کرد ک ب گفته خودتون  

بله. 

من در مورد خودم گفتم ، در مورد بقیه چیزی نگفتم و اطلاعی ندارم.

گفتم که معمولا حتی اون دو سه روز رو بیرون هم نمیتونم برم. 

منظورم بیشتر این بود که بعضی از خانم ها دست خودشون نیست و نمیتونن تو روزهای اول پریود حموم برن وگرنه خودشون دوست دارن هر روز حموم برن. 

مثلا خدا نکنه خانمی مشکلی مثل فیبروم داشته باشه که خونریزیش زیاد باشه و ...