2733
2734
عنوان

اعتراض ندارید ب لینک حذف تاپیک جدید؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 47 پست

وقتی حذف تاپیک برای کاربر مشکل باشه ، کاربرها سعی میکنن تاپیک‌های کمتری بزارن تا برا حذف دچار مشکل نباشن یا دچار استرس نشن

دوستان خودم پروژه بعدی یه همچین سایتی رو طراحی میکنم با قابلیت حذف، همه بیاید اونجا 😅

هشت سین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزای زوج ،از ساعت ۱۰ ونیم تا ۳

این وسط دو ساعتم تایم نهاره😐😐ای بابا میترسم تاپیک بعدیو بزنن فقط تایم نهار و نماز و قید کنن 😐چه کاره سختیه که کردنش سه روز در هفته اونم فقط دوساعت تایمشه که بزاریم چخبره بابا 

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃
2731

اره واقعا سایت مضخرف شده دیگه 

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
عهه من یه هفتس  دنبالشم تاپیک قبلی قفله قربون دستت به منم بده لینک وو

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9957916/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی?page=1

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

@نی_نی_یار_پنج    

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

من تاپیک عکس گذاشتم حذف نکردن

ینی من...... تو این سایت

از اونایی که تاپیک میزنن و نظر مخالف خودشونو قبول ندارن انقدر بدم میاد😒یا اونا که نظر مخالفتو بشنون جنگ راه میندازن تو کامنتا
روزای زوج ،از ساعت ۱۰ ونیم تا ۳ این وسط دو ساعتم تایم نهاره😐😐ای بابا میترسم تاپیک بعدیو بزنن فقط ...

۱۰ونیم تا ۳ .  ۱۲ تا ۲. تو متوجه میشی؟من ک مخم گوزید😆

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.