2737
2734

سلام عزیزان دختر بزرگم از روز اول مهر مریضه دقیقا سه ماهه سرفه ابریزش خروپف شبونه دیگه عاصی شدم هفت بار دکتر بردمش سه روز خوبه باز شروع میشه از اونور کوچیکه دو سالشه ضعیف ولاغر مونده هردم سرما میخوره از ترس خدا نباشه خودکشی میکنم راحت میشم تو شهر غریب یه ساله فامیل به چشم ندیدم تازه دختر کوچیکم مستقل راه نمیره کلافم برای دخترام دعا کنین تن عزیزاتون سالم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم، قوی باش بخدا وضع ما هم همینه، از اول پاییز تا الان دفعه چهارمه مریض میشیم هر دفعه هم چند روز درگیریم یعنی اصلا یه استراحت بهمون نمیده الانم دخترم طوری سرفه میکنه دلم میریزه، چاره ای نیست میگذره ان شاء الله 

2728

عزیزم میدونم چی میکشی 

پسر منم همین طوره فقط سرفه فقط سرفه

دایم مریضه 

تمیدونم امسال چی شده همه مریصن

چندبار هم دکتر بردم خوب میشه دوباره میگیر ه و روز از نو روزی از نو

تازه میگن یکی دوماه دیگه پیک جدید گرونا میاد که خیلی وحشتناکه

عزیزم شما خسته شدی،به استراحت احتیاج داری...دختر بزرگتو ببند به انواع سوپ و شلغم و آب پرتقال و قرص جوشان ویتامین سی،،چون مدرسه میره و در ارتباط با بچه های دیگس خوب نمیشه..حتما بهش ماسک بده بزنه تو مدرسه ،،تاکید کن قبل خوردن خوراکیا تو مدرسه ،دستاشو بشوره ..مطمئن باش خوب میشه ...بچه کوچیکتونم که مشکلی نداره ....شما هم اگه میشه چند روز برید سفر،یا یه جوری بچه هاتو پیش وادر یا مادرشوهرت بزار،،دو روز که بگذره هم خودت سرحال میشی ،هم دلت برای بچه هات تنگ میشه 

2740