2737
2739
عنوان

حرف نزدن دختر دوسالم

175 بازدید | 22 پست

دوستان الان یهو خیلی نگران شدم. دخترم یک سال و هجده ماهشه حتی و حتی و حتی یک کلمه هم نمیگه. حتی آب، یا ماما. لطفا اگه اطلاعاتی دارید یا تجربه ایی از همچین موردی بهم بگین. 

اول کار بعد از نی نی سایت🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند تا سوال منو جواب بده لطفا

یک ...آیا درک درستی از محیط دارد؟

دو...آیا دستورات شما رو اجرا می‌کنه

سه ...آیا می‌تونه منظور خودشو به شما منتقل کنه؟چگونه؟

چهار ...ارتباط با دیگران برقرار می‌کنه و چه جوری

امید آخرین چیزیست که میمیرد
یکسال و هجده ماه. دیگه روندش کردم 

چیو روند کردی عزیزم ...هجده ماه میشه یک سال و شش ماه

یکسال و هجده ماه که شما هی تکرار میکنید میشه دو سال و شش ماه 

کدومش بالاخره؟

2740
چند تا سوال منو جواب بده لطفا یک ...آیا درک درستی از محیط دارد؟ دو...آیا دستورات شما رو اجرا می‌کن ...

کاملا میفهمه. حرکاتمونو تکرار میکنه. درخواستشو با اشاره میگه، کاری بگم انجام میده. چیزای ریز و دقت میکنه راحت متوجه میشه. از لحاظ حرکتی مشکلی نداره. ده ماهگی راه رفت حتی، شنواییش کامله. 

[QUOTE=265757081]چیو روند کردی عزیزم ...هجده ماه میشه یک سال و شش ماه یکسال و هجده ماه که شما هی تکرار میکنید میشه د ...[/QUOTEمنظورم هشت ماهه ببخشید

[QUOTE=265757081]چیو روند کردی عزیزم ...هجده ماه میشه یک سال و شش ماه یکسال و هجده ماه که شما هی تکر ...

نه نگران کننده نیست اگر بیست ماهه هست ولی خوب تاخیر کلام داره کمی ...خیلی باهاش حرف بزنید گوشی و تلویزیون هم حتی یک دقیقه هم نبینه ...تکرار و تکرار و تکرار ...کلمات. و هی تکرار. کنید

2706