2737
2734
عنوان

به بارداریم مشکوکم!

317 بازدید | 9 پست

من ب باردار بودنم شک دارم 🤔🤷‍♀️

الان حس میکنم باردارم حدودا ۵ هفته اگه ظهر بی بی چک تست کنم جوابش درسته؟؟ چون الان ندارم تست کنم تا برم بخرم نزدیک ظهر شده 

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ظهر بزن. نشون میده.

باردار باشی یه هاله رو حداقل میندازه.

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.
2731
چقد عقب انداختی؟

۷ روز

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست
اره ظهر بزن. نشون میده. باردار باشی یه هاله رو حداقل میندازه.

اهان باشه ممنونم😘

اهان باشه ممنونم😘

بزن بابامن شب ساعت۱۰یک روزقبل موعدزدم جواب داد

عضوتاپیک مانکن های زیبا❤️وزن شروع۸۰🥺🥺وزن فعلی۷۵😍تاریخ شروع ۶/۱۲/۱۴۰۲هدف اول۷۵🔓هدف دوم۷۰🔒هدف سوم۶۵🔒هدف چهارم۶۰🔒هدف نهایی ۵۵🔒
بزن بابامن شب ساعت۱۰یک روزقبل موعدزدم جواب داد

بسلامتی

2738

خیلی ممنون که پاسخ منو دادین😘