2733
2739

چون رو مخشون هستیم

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعریفتون از دوستداشتن فرق داره

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

خودت خودتو دوست داشته باش اونوقت دیکرانم دوستت خواهند داشت 

تحربه کردم 

کلیپ درست میکنم کلیپ تولد،سالگرد ازدواج،تسلیت و...... هزینه پنجاه تومن //تسویه قبل از تحویل کار// تحویل یک الی دوروزه بستگی به فیلترشکنم داره برای دیدن نمونه کار پیام بدین آیدی بدم یا تو ایتا به این نشونی بریدhttps://eitaa.com/joinchat/960823728C92afd71130   "‏بُزرگترین مشکل تو ارتباطاتمون اینه که گوش نمی‌دیم که بفهمیم؛ گوش می‌دیم تا جواب بدیم" و چقدر بنظرم درسته...       مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی برای دخترم باشم 
2738

ببین شاید مشکل از خودته باید یه سری از اخلاقیاتتو تغییر بدی 

با صحبت میشه حلش کرد بهش بگو که من حس میکنم می ات علاقتون نسبت به من کم شده دلیلش چیه 

اگه بهت گفتن که مثلا تو خیلی غر میزنی به عنوان مثال

یه دفتر میاری و تمام چیزایی نه بهت میگن رو مینویسی بعدش تلاش میکنی که اصلاحشون بکنی و مطمئن شدی کاملا رفع شدن خطشون میزنی 

یعنی چی 

کارایی که رو مخشون یاشه رو انحام بدیم ممکنه از ما بدشون بیاد و دوستمون نداشته باشن

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.
ببین شاید مشکل از خودته باید یه سری از اخلاقیاتتو تغییر بدی  با صحبت میشه حلش کرد بهش بگو که م ...

حرف شما درسته 

فقط دوست ندارن من باشم پیششون حتی اگر همه باشن به من نمیگن 

من حتی مهمونی هم بگیرم همه رو دعوت کنم بازم در جمعشون نیستم وگرنه اصلا اهل حرف زیاد نیستم 

سلام عزیزم. دوست دارن خیلی دوست دارن.ولی رفتارهایی که دارن، باعث شده شما دچار برچسب زنی  و بزرگ بینی و زود قضاوتی بشی.

مثلاً اگر شما شخصیت برونگرایی داشته باشی.

زود ناراحت شی  و زود ببخشی، ممکنه خانواده با علم به این موضوع رفتار هایی داشته باشن، که از نظر شما خوب نیست یا کلا رفتارشون مناسب نیس.،

ولی خیالشون راحت باشه که شما ب دل نمی‌گیرین.

یا از نظر اونا اون رفتارا بد اونقدر بد بحساب نمیاد که باعث بشه شما فکر کنی که اونا دوست ندارن...

متوجه شدی عزیزم زاویه دیدت رو با توجه به درک اونا و شخصیت خودت تغییر بده 

آیا اونا هیچوقت هیچوقت دوست نداشتن انصافا!؟

یا گاهی با رفتارشون تو رو میرنجونن؟

امیدوارم کمکت کرده باشم.

سلام عزیزم. دوست دارن خیلی دوست دارن.ولی رفتارهایی که دارن، باعث شده شما دچار برچسب زنی  و بزرگ ...

شاید دوستم داشتن ولی من بیشتر سال‌های عمر مو تنهایی گذروندم حتی تو بدترین روزها و بعد دیدم نزدیک ترن کسم مهمونی داشته شاید من شرایطم خوب نبود واسه دوره همی من این مورد رو خیلی داشتم  

با این که سعی کردم خوب باشم با اینکه عادت کردم گاهی یه دفعه به هم میریزم

2706