2733
2734
عنوان

واکسن چهارماهگی

301 بازدید | 19 پست

خانما امروز بچم‌بینیش یکم خر خر میکنه با گهگاهی تک سرفه 

من اطلاعی ندارم که میشه در این صورت واکسن چهارماهگیشو که فردا هست بزنم یا نه

میشه تجربتونو در اختیارم بزارید که آیا با وجود این  دوموردی که گفتم مجازه وکاسن زده بشه یانه ؟

خدایا شکرت  

ن عزیزم فعلا نزن اگه علایمش قطع شد بزن براش

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم فقط تب مانعه واکسیناسیونه اما بهتر بذاری یکی دو روز بگذره  ببینی علائمش کم میشه یا بیشتر ...

ممنونم عزیزم پس تا شنبه صبر میکنم چون فقط شنبه ها ودوشنبه ها واکسن میزنن 

خدایا شکرت  

سلام عزیرم توروخدا اگ پیاممو خوندیه جوابمو بده بیماری صدفتون چجوری درمان کردین روی بدنتونو و کجا ی بدنتونو درامده و  الان خوب شدینه ایا؟یا هنوز دارو مصرف میکنید و درکل چند سوال درگیر هستین وچقد پیشرفت کرد بیماریتون؟ 

سلام عزیرم توروخدا اگ پیاممو خوندیه جوابمو بده بیماری صدفتون چجوری درمان کردین روی بدنتونو و کجا ی ب ...

سلام عزیزم خوبید من سه سال درگیر صدف بودم با دارو کنترلش کردم  روی پوست  سرم کامل داخل گوشم وروی بازوهام وپاهام دراومده بود با پماد تریامسینولون وپماد بتامتازون  برای روی بدن وداخل گوشم کامل اونارد از بین برد

یه پماد هم هست خیلی خوب بود خارجیه دیگه گیرم نیومد ازش سریع برطرف می کرد گرونم هست اسمش دایووبت بود

وبرای سرم محلول ترکیبیبی دکتر نوشت ومحلول بتامتازون نوشت 

بااین روشا دوباره جاهای دیگه بدنم در میومد بازم رفتم دکتر 

برام آمپول نوشت  به مدت شش ماه هر هفته یه دونه آمپول میزدم بعد شش ماه هم یه قرصی بود بگردم اگه پیدا کردم اسمشو برات میفرستم یادم رفت اسمشو تا نزدیک دوسال خوردم هفتهدای یه دونه بود کامل برطرف شد واینکه قصد حاملگی داشتم دکتر گفت اگه خواستی باردار بشی سه ماه قبل باردار شدن باید قرصو قطع کنی از سال ۹۸ تا بهدالان قرصو قطع کردم خدارو شکر علایمی ندیدم فقط اگه استرس بهم وارد بشه داخل گوشم درمیاد با پماد بتامتازون از بین میره 

واینکه برای سرم یه شامپویی هست اگه درست استفاده بکنی معجزه کرده برام اسمش شامپو کلتاره خیلی خوبه چند سالهدفقط از این شامپو استفاده میکنم هفتهوای دوسه بار به مدت پنج دقیقه میزارم با نوک انگشتام پوست سرمو ماساژ میدم تا پنج دقیقه حتق خارش سرو از بین میبره

خدایا شکرت  
من تازه. متوجه شدم این بیماریی دارم وقصد داشتم بارداری بشم ایا داخل بارداری پیشرفت میکنه زیاد

من که وقتی باردار شدم تا به الان موردی ندیدم چون قبل اون رفتم دکتر کنترلش کردم نترس استرس فقط اونو تشدید میکنه نباید استرس داشته باشی

خدایا شکرت  
سلام عزیزم خوبید من سه سال درگیر صدف بودم با دارو کنترلش کردم  روی پوست  سرم کامل داخل گوش ...

مرسی از جوابتون عزیرم شما روش های طب سنتی یا رژیم و شاه توت یأ حنا رو امتحان نکردین 

و بیزحمت فامیلی دکترتون بگید و اهل کجاس الان فرزندتون خداروشکر سالم خوبه؟میترسم امپول ها مضر باشه همین امپول سینورا رو زدین؟

2706