2733
2734
خانمای اصفهانی کسی بیمارستان میلاد زایمان کرده ؟؟؟ همون که تو امیریه هست از بیرون که مثل هتل می مونه ولی نمی دونم کادر و امکاناتش چطوره ؟ لطفا اگه کسی رفته بیاد تجربه اشو بگه
آرتین گلم 10صبح 93/1/5 زمینی شد .آیلین گلم انشالا  96/5/5بیای تو بغلم . خدای مهربونم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ریمیک عزیز من دوقلوهامو از دست دادم ار سهل انگاریهای قهیری رفتم پیش رقایی اونم از قهیری بدتر اصلا حواسش بهم نبود تا بعد از دوروز انقباض دل و کمر زایمان زودرس شدم و دوقلوهای نازنینم رو از دست دادم عزیزم تا جایی که من متوجه شدم دکترایی که انقدر اسم در کردن خیلی جنایتکارن...من تنها قربانیشون نبودم خیلی دقت کنید تو انتخاب دکتر
الهی گاهی نگاهی
2738
خانم وکیلی هم ی جنایت بزرگ داره تو فامیل شوهر من بچه رو نارس از تو شکم مادر در اورد و بچه بیگناه الان ۷ سالشه اما عقب موندست ریمیک جان اگه میخای با شوهر بری من دکتر شهرام هنجنی رو بهت معرفی میکنم.دکتر فوق العاده خوش برخوردیه...و خودش ب من گفت تو این اصفهان دکتر زنان حاذق پیدا نمیکنی
الهی گاهی نگاهی
خیلی جالبه!!! تاحالا دکتری رو توی اصف ندیدم ک همه ازش راضی باشن...بالاخره ی جا ی گندی زده من ب این نتیجه رسیدم ک باید اطلاعات پزشکی خودمون رو فوق العاده زیاد کنیم و صرفا ب طبابت دکتر اکتفا نکنیم ریمیک جان من خودم فقط ی بار رفتم پیشش...بنظرم بدنیومد اما چون نمیخاستم دیگه پیش مرد برم نوشین جهرمی رو انتخاب کردم ک اونم ب نظرم ی کم سهل انگاره
الهی گاهی نگاهی
ترانه جان مطمئنی اشتباه دکتر بوده؟ اخه معمولا خانواده ها اکثر نقص ها رو گردن دکتر میندازن تا وجدانشون راحت باشه من الان اول بارداریمه میخوام دکتر انتخاب کنم . نمیدونم چیکار کنم . جلسه اول رو پیش فرناز معمارزاده رفتم. برای بقیش نمیدونم چه کنم انتخابم وکیلی بود چون تعریف تعهدش رو زیاد شنیده بودم اینکه مریضش به هر دلیلی بیمارستان باشه سرییییع خودش رو میرسونه الان دودل شدم