2733
2734
دوستان کسی دکتر صدیقه نجفی پور که مطبش دروازه شیرازه رو میشناسه در مورد نازایی کارمیکنه یا نه؟دکتر خوبی هست یا نه؟
دنیاوطن مساز به غیر از وبال نیست/ناگه اجل درآیدو گوید مجال نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم هفته 34 است. دکترش زهرای مرضیه و صدوقی است. خواهرم زهرای مرضیه را مد نظر داشت. اما جلسه آخر که ویزیت شد دکترش گفته که زهرای مرضیه به هیچ وجه سزارین انتخابی انجام نمیده و باید بره صدوقی. خواهرم نمی خواد صدوقی بره. لطفا اگه اطلاع دارید کمک کنید
خداوند این سرزمین را از سپاه دشمن، دروغ وخشکسالی و از همه مهم تر پزشکان طعمکار بی وجدان دور نگه دارد!!!
2731
سمانه جون این گروه فقط اصفهانیان؟ ما یه گروه زدیم باردارای اصفهاتی فقط هستن.هر ی دوست داشت عضو بشه تا تجربیاتمونودر اختیار هم بزاریم.اینم ادرسش فقط فاصله بین join chat رو بردارین https://t.me/join chat/AAAAAEKWgfmbr14YqedZgw
دوستان کسی میدونه دکتر رقایی خوبه یا نه؟نوبت دهیش چطوره؟غیر از مهرگان جای دیگه هم زایمان میکنه؟ فقط برا سزارینه یا طبیعی هم میکنه؟
2740

سلام 

من اون هفته رفتم پیش دکتر جهرمی زاده برای مشکل پریود نامنظم و مشاوره بارداری

چون از قبل نوبت نداشتم خیلی معطل شدم ولی خود دکتر فوق العاده با حوصله بودن و واسه اریکسون وقت میگذاشتن 

تک تک ویزیت میکردن سونو تو مطب داشت و هزینه بابت سونو نمیگرفت  

از خانومایی که باردار بودن پرسیدم خیلی راضی بودن ازش یکی شون میگفت خواهرم تا ماه نهم لکه بینی داشت و  بچه تو لگدش بود ولی خانم دکتر تا آخر بچه رو نگه داشت سزارین هم عالی بود 

منکه بعد از چندتا دکتر رفتن مثل علامه و انصاری از هیچ کدوم خوشم نیومد ولی تصمیمم رو گرفتم واسه بارداری مریم پیش جهرمی زاده

سلام 

من اون هفته رفتم پیش دکتر جهرمی زاده برای مشکل پریود نامنظم و مشاوره بارداری

چون از قبل نوبت نداشتم خیلی معطل شدم ولی خود دکتر فوق العاده با حوصله بودن و واسه مریضشون وقت میگذاشتن 

تک تک ویزیت میکردن سونو تو مطب داشت و هزینه بابت سونو نمیگرفت  

از خانومایی که باردار بودن پرسیدم خیلی راضی بودن ازش یکی شون میگفت خواهرم تا ماه نهم لکه بینی داشت و  بچه تو لگنش بود ولی خانم دکتر تا آخر بچه رو نگه داشت سزارین هم عالی بود 

منکه بعد از چندتا دکتر رفتن مثل علامه و انصاری از هیچ کدوم خوشم نیومد ولی تصمیمم رو گرفتم واسه بارداری مریم پیش جهرمی زاده

سمانه جون این گروه فقط اصفهانیان؟ ما یه گروه زدیم باردارای اصفهاتی فقط هستن.هر ی دوست داشت عضو بشه ت ...

سلام عزیزم چرا من هرکاری می کنم نمی تونم تو این گروه وارد بشم

خدایا سپاسگذارم مراقب هدیه ات باش
عزیزم این دوستان اصفهانی فقط تو لاک خودشونن تا صبحم صبر کنی نمیان جوابتو بدن که..شاید اگه جایزه نقد ...

عزیزم الان دقیقا منظورت چیه.منم اصفهانیم.یعنی خسیسم یا ذاتم خرابه یا چی.شما اهل کجا تشریف دارین بفرمایید تا یه منم یه قضاوت این مدلی واستون بکنم ببینم خوشتون میاد😑

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       

البته میدونم این پست رو ایشون چندسال قبل گذاشتن.اما هر اصفهانی بود جوابشو میداد.مشکل ما اینه که صبح از خواب پا نمیشیم تاپیک جنجالی از مسائل خصوصیمون بزنیم یا تو تاپیک ملت دعوا راه بندازیم،😏واسه همین.زیاد به چشم نمیایم

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا