2737
2734
رویا جونی من دقیقااااا برعکس بودم تا 3 سال و اندیییییی اصلا پریود نمیشدم ههههههه۷ههههههه

ولی فعلاا توی این ماه اینجوری بودم تازه جالب اینجاست که حتی یه نست هم ندادممممم...... میگم من خیلی خجستم.....

لباف برای من هم امپول نداد گفت اینا رو بخور اقدام کن اگه نشد سری بعد امپول هم میدم ولی خودم دیگه ازش نخواستم چون احتمال دوقلویی رو زیاد میکرد کمییییی دو دل شدم. و ترسیدم ....
تازه شوهر گرامی میگفت نه اصلا دو قلو نباشن بچه هام اون تو جاشون تنگ میشه اذیت میشن

و جالب اینجاست که من بهش میگفتم واسم داروی خارجی بنویس میگفت نه همون ایرانیش رو بگیر بهتره ......
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
مولود جووونییی
به نظر منم دکتر لباف یه دکتر. معمولی و خوبیه
عالیی عالییی نیست ......
همون جوری که بقیه اونقدر عالی نیستند ...

من خودم واقعا دوسش دارم و فعلا واضیم ازش. البتههه خیلییی دوست دارم که یه نوبت پیش دکتر دیگه ای هم برم که فعلااا دفترچه بیمم نیست و نابود شده .....
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی دکتر مهسان من با اینکه خانواده خودم و شوهری تا حدودی توی کارای دارویی هستن اصلا از این چیزا سر در نمیارم .....بیشتر اماده و درست شده دادن بهم و منم نتیجه گرفتم

حالا اینم که تجویز کردی رو امتحان میکنم....
ووووووووووی

آمپولش خیلی درد داره

من قبلاً یه بار زدم

وقتی از اتاق تزریقات اومدم بیرون ، شوهرم گفت درد داشت ؟

گفتم به عمرم چنین آمپولی نزده بودم ، خیلی درد داشت

یه خانم و آقایی با بچشن اونجا بودن

وقتی اومدیم بیرون ، شوهرم گفت : کلی وقت بود اون مامان و بابائه داشتن با بچشون حرف میزدن که آمپول درد نداره و راضیش کرده بودن آمپولش رو بزنه

چه دردسری درست کردی
فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
2742
ویدا رضوی رو شنیدم برای همه چی خوبه ولی چون نوبتهاش طولانیه و شلوغه

بیشتر میگن چون تخصص خوبی توی ناباروری داره ، بهتره که در موارد معمولی پیش یه دکتر خوبه دیگه برید

یه بار رفته بودم عکس از رحم بگیرم ، یه خانمی اونجا بود که دکتر رضوی برای عکس بجویز کرده بود

گفت برای حاملگی اولم ، میرفتم مرکر ناباروری و چند سال بود که نازایی داشتم ، وقتی دیگه قرار بود همون ماه برای آی وی اف برم ، یه خانمی تو فامیلمون گفت یه نسخه برو پیش دکتر رضوی

همون ویزیت اولش ، با دارو باردار شده بود

ضمناً عکس رحم

اصلاً درد نداره

نه من و نه اون خانم که قبل از من بود هیچ دردی حس نکردیم

قبل از رفتن برای عکس باید 2 تاقرص هیوسین همزمان بخورید
دوست جونا من خیلی ترسو هستم .

چند روزه دچار خارش و سوزش شدم . ترشحاتمم عوض شده . از اینترنت که سرچ کردم فکر کنم عفونت قارچی باشه .

میترسم برم دکتر . فکر میکنم بهم میگه خیلی اوضاعت خرابه و دیگه نی نی دار نمیشی و از این حرفا .

خیلی اعصابم خورده . چیکار کنم ؟
خدایا نی نی سالم به من و همسری بده .
2738
نه آرام جان نباید حتما آمپول چون فولی تپله انشالله می پره بیرون همونطور که در حالت طبیعی غشاء شکافته میشه و میاد بیرون
اما آمپول کمک می کنه حتما آزاد شده و به خاطر داروهای مصرف شده بیشتر رشد نکنه و کیست بشه
البته اگه هم کیست بشه به احتمال زیاد با پری آینده دفع میشه ولی چون دکتر می خواد زمان اقدام با فولی سایز خوب را هم بگه تزریق می کنه
ببین من همیشه گفتم فولی مثل میوه میمونه کوچکش کال و نارس و بدرد نخوره زیادی مونده و رسیده اش هم مزه نداره
ولی قربون حکمت خدا که سر وقت می چینه
نگران نباش
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
سمیرا جان بابا hcg کجا درد داره؟ دوتا آمپول بی درد میزنی قرینه
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
دوستان من دکتر رقایی را هم معرفی می کنم واقعا دستش و کارش خوبه ولی اخلاق نداره و منشیش بدتر خودش
همون روز هم باید ظهر بری باکلی بدبختی خودکشی و... نوبت بگیری
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
MarMaresabz جونم قربانت
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
پری دریایی جون ترس برای چی؟عفونت یه چیز شایع است
اول هم معلوم می کنند قارچه یا عفونت
اگه دکتر نمی خوای بری و تنبلیت می گیره برو سایت گل دارو یه پماد سیر و آویشن هست بروشورش را بخون نمی دونم مال قارچه یا عفونت ولی معجزه می کنه
عنبر نسا هم بدود
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2706