2733
2739

من یه دوست دارم ارایشگره 

یه بار رفته بودم سالنشون نشست به درد دل کردن و گفت شوهرم بهم خیانت میکنه 

هم چتی هم تا حالا کسی اورده خونه و خلاصه حالش بد بود . 

بعد چون خیلی خانم زیبا و خوش اخلاق و خوش ذاتیه ، همش با خودم میگفتم اخه چرا به همچین دختری خیانت میکنه شوهره 

یه بچه پنج ساله هم دارن 

بعد اخیرا گفت اثاث کشی داریم

من گفتم کمکی چیزی خواستی بگو . کارتونم من اضافه دارم تو انباری 

لازم شد بیا بگیر 

امروز زنگ زد گفت رویا اگه کارتن داری بیام بگیرم 

منم گفتم بیا 

خلاصه با شوهرش اومد 

وای که نگم از شوهره 

بااااورم نمیشد این مرد درب و داغون به این زن خیانت کنه 

اصلا برام سوال شد کدون زن خری با این مرد وارد رابطه شده 

مرده اصلا نمیتونست حرف بزنه 

به قدری که حس کردم یه ذره شیرین میزنه 

بعد تیپ و هیکل افتضاح

کچل لاغر 

عینکی

زشت 

البته قصدم توهین به ظاهر خاصی نیستا .شوهر خودمم عینکیه 

ای کاش همه مردا زشت باشن ولی شریف و آقا و با اخلاق باشن 

منظورم اینه که هیییچ جذابیتی نداشت

پولدارم که نیست 

واقعا انگشت به دهن موندم از زندگیشون 

حیف اون زن 

واقعا حیف 

خیلی ناراحت شدم 

آدمای دم دستی و ارزون

فک‌کردی میرن با یه زن بهتر از زن خودشون؟؟؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
آدمای دم دستی و ارزون فک‌کردی میرن با یه زن بهتر از زن خودشون؟؟؟

نمیدونم 

هوس

شایدم میخوان کمبوداشون رو اینجوری پنهان کنن

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
خانمه قدر خودشو ندونسته رفته بامردی که از خودش پایین تره ازدواج کرده مرده هم فکر کردهوچیز خاصیه هوا ...

دوستم خیلی کم سن بوده ازدواج کرده 

لابد فکر میکرده فقط عشق مهمه 

آخه چرا  دنبال چی میرن ؟؟؟؟

نمیدونم من همه‌کاره کرده بودم براش رابطمون عالی بود بارها پیش دوستاش گفته بود بهترین زن رو دارم ولی نمیدونم چرا ۱۰سال بود که باهاش بودو من بعد از ۱۰ سال فهمیدم حالا ۴ سال از اون موقع گذشته ازش متنفرم پلی به خاطر بچه هام به روش نمیارم ومثلا بخشیدمش ولی هر روزم شده استرس خدا ازش نگذره😭😭😭

اخه چرا ادم باید بره با یکی بدتر از زن خودش ؟؟؟ 

یه جا خوندم نوشته بود چون اعتماد به نفس ندارن میرن با یه زنی ک از خودشون بدتره تا اونا سره باشن 

فهمیدم تو زندگی حتی اگه خیلی هم از طرف سرتری نباید به روش بیاری حتی باید تعریفش کنی 

نینی سایت  🥀....
2706