2752
2734
عنوان

چالش لاغری تا عید

6933 بازدید | 274 پست
سلام . من سابقه کم کردن 33 کیلو وزن رو دارم، یعنی از 92 رسیدم به 59، ولی شل شدم، دوباره شدم 64،رژیمی که من داشتم اصلا سخت نبود. اگه پایه این تا با هم شروع کنیم، تا عید کلی میشه وزن کم کرد، بصورت جمعی راحت تره و میشه به همدیگه انگیزه بدیم. دوستان اگه کسی سی دی رو خواست هم میتونم خودم براشون بفرستم، هم میتونم شماره بدم که تهیه کنید . . . با هم شروع می کنیم وزن نهایی ............ وزن شروع ........... قد ............. اسم .................. 64 ............ 165 .................... روژان ............... 78 .................. 164 ..................... nino ................. 92 ...............160 .............. آلما خانمی ..................76/5 ................ 163 ................. nikitam .....................76....................170.....................ترنم .................. 63........................؟.......................آیسون .................80.........................167....................لنا ...................65..........................155.....................trsh ..........................58.......................155........................nafis ................................70.......................164.................باران . ...........................64....................164.................... لیلی .........................66..................167...............بانوی خوش اقبال ......................62.......................160.......................nani ............................78.....................164.....................الهه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میاین با هم شروع کنیم، اگه کسی باشه تاپیک رو فعال بزاریم و با هم شروع می کنیم، یه سی دی عالی هم دارم که معرفی میکنم، من از طریق اون و رژیم سبک راحت وزن کم میکردم، فقط الان تنبل شدم
2731
مونا من که 7 کیلو زیاد دارم شما هم 6 کیلو میشه میشه میشه ما می تونیم
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور                                          زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا عرش
2706