2733
2734
کلا اونجایی که باید شانس میداشتم نداشتم خیلی اذیتم کرد اما هی گذشت کردم و انقدر به روش نیاوردم که ...

مث منی انگار خودم داری میگی تازه مادرشوهرم اینا از شوهرم میترسن جلوش جرات نمیکنن به من بگن بالا چشمت ابرو پشت سر شوهرم کرم میریزن منم انقد خنگ وسادم حتی به شوهرمم نمیگم  

اره دقیقا ببین مثلا جمعه صبح زنگ میزنه ناهار میاین میگیم نه دوباره ساعت 3 زنگ میزنه میاین میگیم نه د ...

واسه اینجوری نست

کلا براش مهم نیست

همه چیز رو یه بار میگه! براش دیگه فرقی نمیکنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ماشالله به خودش خوب میرسه به فکر زندگی خودشم خیلی هست تو فکر کن با بچه بزرگ طلاق گرفته با پسر ازدو ...

حالا مادرشوهر من اصلا به فکر خودش نیست فقط چشمش تو دهن شوهرو خانواده شوهر میخواد منم مثل خودش کنه

دیدم دعوا جواب نمیده... یمدت رفتم بدون غر... بعد یه کلاس نوشتم دقیقا تو روزایی که باید میرفتیم زیاد. ...

فکر کنم همین میشه سیاست دیگه

حالا رفت و آمد کم ارزش ادم رو بالا میبره در آخر؟!

آخه مادر شوهر من کلا زیاد تره خورد نمیکنه واسه من و خانوادم

اما واسه جاریم داره جر میده خودشوووو

2742
دیدم دعوا جواب نمیده... یمدت رفتم بدون غر... بعد یه کلاس نوشتم دقیقا تو روزایی که باید میرفتیم زیاد. ...

ببین من شاغلم یه جمعه میخوام به خونم برسم استراحت کنم انقد زنگ میزنه تا شوهرم مجبورم میکنه پاشو بریم گناه داره 10 دفعه زنگ زد میگم تنهام برو قبول نمیکنه هر هفته سراین داستان جنگ توخونمون

مث منی انگار خودم داری میگی تازه مادرشوهرم اینا از شوهرم میترسن جلوش جرات نمیکنن به من بگن بالا چشمت ...

خوش به حالت باز از شوهرت میترسن!

شوهر من انقدر بی زبونه که یکبار نگفته واسه زن من این کارو کنید یا اینو بگین و اونو نگین!!

2740
عزیزم کارت جوری هست یمقداریشو بیاری خونه؟ 

نه متاسفانه ببین دو هفته پیش مادرشوهرم از مسافرت اومد کلی خرید کرده بود الکی هی زنگ میزد خسته شدم فلان شدم نمیدونم واسه شمام سبزی اماده کردم حالا خونه من بمب ترکیده بود انقد زنگ زد شوهرم وسط گردگیری من میگه بیا بریم کمک مامان گفتم خونه زندگی من نمیبینی مامانت استرسی مشکل من نیست که تو پاشو برو شوهرم فرستادم رفت بازم زنگ زد محمد چرا ساعت 7 اومد مثلا گفت میام کمکت  حالا چی ادمی که اصلا منتظر کسی نمیمونها همون لحظه خودش کاراش انجام میده فقط میخواد مغزتو بخوره

خوش به حالت باز از شوهرت میترسن! شوهر من انقدر بی زبونه که یکبار نگفته واسه زن من این کارو کنید یا ...

نه شوهرم اگه چیزی بگن جواب میده ولی اینا از بی زبونی منواینکه میدونن به شوهرم نمیگن سواستفاده میکنن

اره میفهمم گاهی وقتا کلافه میشم به سرم میزنه جدا شم بعد میگم بعدش چی..؟

حالا من چون به شدت عاشق شوهرمم وخانواده ایم ندارم که بشه روشون حساب کرد میگم خودم بکشم راحت شم خسته شدم ازینکه دایم ببینمشون دایم یه جوری حرصم بدن

بخاطر خودت و زندگیت مجبوری عزیزم  بعدن که از سیاست استفاده کردی تو کارات میفهمی که چقد همه چیز ...

ببین اونا دنیای سیاستن!

ماشاالهه کار بلده مادر شوهرم

واسه همین من نمیتونم باهاش کنار بیام

من ساده و زود باور بودم

میگفت مثه دخترمی باورم شده بود

بعد یه عمل داشتم مثل غریبه ها برخورد کرد باهام!! با خودم گفتم این میگفت من مثه دخترشم؟؟؟؟

دیدم همش دروغ و سیاست بود

با همون سیاست پسراشم واسه خودش نگه داشته

چشماشون کور شده نمیبینن مادراشون چین!!

حالا من چون به شدت عاشق شوهرمم وخانواده ایم ندارم که بشه روشون حساب کرد میگم خودم بکشم راحت شم خسته ...

خسته میشه ادم

نمی دونه چه کنه..

۷ ساله دلم باهاشون صاف نمیشه

2706