2737
2734
عنوان

شوهرم میگه کاش زشت بودی ولی خوش اخلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 11922 بازدید | 265 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معمولی ن زیبا ن زشت 

چیش زشته؟

لبای زیبا که داره بینیش به صورتش میاد

چشماش درشته

دیگه ب چی میگین خشگل

عجیبید جدا

حالا اگه عنوان زده بود

شوهرم بم میگه زشتی ،،،همه تون میکفتین خیلییی خشگلی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731

واقعا بد اخلاقی ادمو آزار میده🤦🏻‍♀️

رو خودت کار کن عزیزم، کم کم

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2740
چیش زشته؟ لبای زیبا که داره بینیش به صورتش میاد چشماش درشته دیگه ب چی میگین خشگل عجیبید جدا حال ...

شوهر من باید یکی از این خانما به پستش میخورد تا بفهمه اخلاق ینی چی 😂

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر
چیش زشته؟ لبای زیبا که داره بینیش به صورتش میاد چشماش درشته دیگه ب چی میگین خشگل عجیبید جدا حال ...

ببین خب این همه ادم معمولی هستن مثل اسین دیگ بینیشون به صورتشون میاد چشای معمولی لباشم ک معمولیه 

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
عزیزم تو اوضاعت از منم خراب تره که

از نظر ما معمولی مهم اینه از نگاه شوهرت خوشگلی ولی اخلاقت صفره حق با شوهرت

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
ببین خب این همه ادم معمولی هستن مثل اسین دیگ بینیشون به صورتشون میاد چشای معمولی لباشم ک معمولیه&nbs ...

ب نظرم خیلی حسودیه ب اسی بگیم معمولی

اسی نچرال زیباست

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706