2733
2734
عنوان

از دست این پدر و مادر

524 بازدید | 21 پست
دو سال پیش دانشگاه قبول شدم تصمیمم این بود که نرم ولی مادرم گفت برو خرجت با من الان که میخام شهریه بدم نزدیک دو ماهه هرچی میگم صدو پنجاه کم دارم پول بدین نمیدن میگن نداریم در صورتی که وضع مالیشون بد نیست حالا پنج روز پیش مادرم گفت که رفتیم هفت میلیون ماشین ثبت نام کردیم به اسم داداشم حالا این داداشم بیکار وبخور وبخواب هر چی هم میگیم برو سرکار میگه دوست ندارم خوشم نمیاد وهزار تا بهونه در میاره منم خیلی خیلی ناراحت شدم اومدم خونه وکلی گریه کردم که صدو پنجاه تومن به من نمیدن همش میگن نداریم ولی دارن به این داداشم بدن الانم که دارم مینویسم اشکام داره میریزه نمیدونم با اینا چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم اگه ازدواج کردی که بدون اونا اگه کمکی بکنن از رو محبته نه وظیفه شون یک کاری تو خونه بردار که هم به زندگیت برسی هم بشه خرج دانشگاهت بدی
منم اومدم سایت بعد مدتها ☺☺
2738
درسته که وظیفشون نیست ولی من از تبعیض متنفرم
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2706