2737
2734
عنوان

محرومیت از ارث

134 بازدید | 12 پست

سلام ، شما بودین چه عکس العملی نشون میدادین ، مادربزرگ مادریم،  که فقط ۱ فرزند داشته و اونم مادرمه، یه زمین  میلیاردی داشت ، که وصیت میکنه به برادر بزرگم برسه ، با توجه به اینکه مادرم ۵ تا فرزند داره ، و الان اون زمین به مادرم میرسه ، اما چون مادربزرگم وصیت کرده بوده ، مادرم ناچارا راضیه به اون کار ، الان واقعا عکس العمل ما باید چی باشه ، مادرم وضع مالی آنچنان مناسبی نداره ، و همینطور بقیه فرزندان که شرایط مالی مناسبی ندارند . آیا این رواست که فقط به ۱ فرزند برسه که شرایط مالی ش هم از همه ما بهتره ؟

خدایا شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر در زمان حیاتش به اسم برادرتون کرده شما کاری نمیتونید انجام بدید . ولی اگر مادربزرگ فوت کنه وصیت کنه که اینو بدن به برادرتون دادگاه اجازه نمیده چون هر کسی فقط روی یک سوم مالش میتونه نظر بده برای وصیت بثیه اش بین وراث طبق قانون ارث تقسیم میشه . برادرتون هم اصلا جز وراث نیست چون مادرتون در قید حیاتن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738

بايد بريد دادگاه عزيزم 

مرحوم فقط ثلث اموالشو ميتونه وصيت كنه بقيش حق وراثه 

خالا اين وسط مهمه كه وصيت نامه خودنوشته يا نه اصلا معتبره يا نه 

نگران نباش حق تون خيلي راحت ميشه گرفت

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️
خب شاید برادرش براش عزیزتره و شاید برادرش خیلی بهش محبت داره

فقط چون پسر نداشت ، برادرم رو مثل پسرش دوست داشت ، وگرنه هیچ کس به اندازه مادرم و خواهرام براش زحمت نکشیدن ، وصیت نامه نوشتنی هم در کار نیست ، فقط زبونی اعلام کرده

خدایا شکرت 
فقط چون پسر نداشت ، برادرم رو مثل پسرش دوست داشت ، وگرنه هیچ کس به اندازه مادرم و خواهرام براش زحمت ...

زبونی اعتبار نداره

من پدرم وصیت نامه نوشت بامهروامضای هیئت امنای مسجد ولی در دادگاه اعتباری نداشت وگفتن فقط وصیت نامه محضری اعتبار داره

قد167 وزن76وزن دلخواه 67
فقط چون پسر نداشت ، برادرم رو مثل پسرش دوست داشت ، وگرنه هیچ کس به اندازه مادرم و خواهرام براش زحمت ...

زبونی که اصلا اعتبار نداره . اگر برادرت ادعایی نداشته باشه و جرو دعوا راه نندازه خیلی ساده روی قانون ارث اموال تقسیم میشه . اگر ادعا کنه هم محکمه پسند نیست چون اصلا جز ورثه نیست فقط یکم معطل میشید 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚