2737
2734
عنوان

بنظرتون میتونم معلم قرآن بشم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1973 بازدید | 53 پست

بچه ها ممنونم از همه تون که تو بحث شرکت کردید خیلی استفاده کردم و اینکه این بحث باعث شد که من کمی تغییرات در برنامه ام بوجود بیارم مرسی که نظرات خوب و مثبتتون رو باهام شریک ساختیین 😍😍

بله درسته حق باشماست من از این حرفا نمیگم بهشون آخه چشم کتاب هم سعی میکنم تا تابستون که میخوام کلاس ...

بنظر من برا بچه های کوچیک فقط کلاس نقاشی و بازی بزار تو همون فضای قرآنی آموزش نزار... 

ببین من کتاب های زیادی خوندم برا تربیت بچم و با مشاور ها و دکتر های زیادی هم ارتباط داشتم، اما آخرش رسیدم به دکتر محمود سلطانی همون ک کودک متعادل رو میگه، یا نوره دیده

ایشون نوچه های زیادی داره من حمید کثیری رو دنبال میکنم، ایشون پکیج تربیپ تاکیید میکنم تربیپ میفزوشه، اتفاقا ازین بچه مذهبی ها هست من قبولش دارم، تو مباحث دینی اش تقریبا دو ساعتی توضیح داده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تورو خدا 6ساله های بیچاره رو نگیر

به اجبار که درست نیست اما اگر خودشون دوست داشته باشن خیلی هم عالیه

چادری گَشتَن مَن قصه نابی دارَد💞.                                   اوقَسَم داده مرا حافظ خونَش باشَم🥺💓
2740

سلام عزیزم. ان شاءالله موفق باشین. فقط من یه نکته بگم اون دفعه داخل برنامه محفل یه اقایی اوردن که قران آموزش میداد و گف اصلا خوب نیست بچه رو روخوانی و تجوید یاد بدیم چون یه سری مباحث خشک هستن و بچه دوست داره کلاس که میره چیزی یاد بگیره که جلو همه بگه من اینو یاد گرفتم و هی تشویقش کنن اینجور بچه انرژی میگیره. پس بهتره اول از حفظ سوره های کوچیک شروع کرد که وقتی بچه دو جا خوند و تشویق شد ذوق کنه و دوباره هم بیاد وبعد که بزرگتر شد خودش میره دنبال تجوید و روخوانی .