2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه ربط زیادی به مردم عادی نداره .مساله اقتصاد کلان کشوره

وقتی مردم برای هر سقفی آماده گی دارن چرا باید بالا نره؟

شما میوه گرون بشه نمیخرید؟

چند نفر نمیخرن؟

مردم به این خوبی همه چی میخرن

اونایی هم که نمیخرن مشکل خودشونه تو کشوری زندگی میکنن که باید درآمدشون به هزینه ها بخوره.

مردم خیلی خیلی در وضعیت اقتصاد ذینفعن.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.

طلا هر روز بالا می‌ره چه خبر تا کجا میخواد ثابت بمونه 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2731
تا هر قدر ملت دم صرافیا صف بکشن. تشریف ببرین تماشا کنین.

حالا صف هم بکشن اصلا دلار نیست. من پدر و مادرم ماه پیش می خواستن برن خارج از کشور اصلا هیچ صرافی دلار نداشت بفروشه، اگر هم بود میگفتن دلار سفید هست, آخر هم دلار گیرشون نیومد با یورو رفتن دوباره مجبور شدن تبدیل به دلار کنن. درضمن هیچ جا دلار مسافرتی هم بهشون ندادن. الکی میگن به مسافرا دلار مسافرتی میدیم.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
وقتی مردم برای هر سقفی آماده گی دارن چرا باید بالا نره؟ شما میوه گرون بشه نمیخرید؟ چند نفر نمیخرن؟ ...

چن تا چیزو نخریم همه چی گرون میشه یکی دوقلم ک نیست مشکل از پایه و ریشه س نه مردم عادی و بیچاره

حالا صف هم بکشن اصلا دلار نیست. من پدر و مادرم ماه پیش می خواستن برن خارج از کشور اصلا هیچ صرافی دلا ...

تو دست دلالهاست

نگران نباشید

خدا رو شکر ملت ما همه راههای رسیدن به خدا رو بلدن.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
وقتی مردم برای هر سقفی آماده گی دارن چرا باید بالا نره؟ شما میوه گرون بشه نمیخرید؟ چند نفر نمیخرن؟ ...

آمادگی پذیرش سقف جدیدو ندارن. مجبورن. همه مردم هم میوه نخرن باز ارزون نمیشه چون صادر میکنن . حالا بی خیال بحث.  دست من و شما نیست

آمادگی پذیرش سقف جدیدو ندارن. مجبورن. همه مردم هم میوه نخرن باز ارزون نمیشه چون صادر میکنن . حالا بی ...

چرا اتفاقاً چرا دست من و شما نباشه عزیزم کسایی که شهید شدن اومدن خیابون برای حقشون برای همین چیزا اومدن دیگه مثل شما نبودن بگن دست ما نیست حرف زور و نمیتونن بپذیرند 

آمادگی پذیرش سقف جدیدو ندارن. مجبورن. همه مردم هم میوه نخرن باز ارزون نمیشه چون صادر میکنن . حالا بی ...

نفرمایید

وقتی تقاضا پایین بیاد عرضه هم پایین میاد.

قیمت کالا هم پایین میاد

میوه میمونه گند میزنه اگر خریده نشه.

فقط مردم ما هماهنگی لازم رو ندارن. یعنی اصلا نیازی نمی بینن. وقتی دارن که گرونتر و گرونتر بخرن چرا نخرن؟

چرا اتفاقاً چرا دست من و شما نباشه عزیزم کسایی که شهید شدن اومدن خیابون برای حقشون برای همین چیزا او ...

خب تاپیک رو بردید رو قفل.

ممنون

2706