2733
2734
عنوان

لباسهاي كوچيك شده بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم ببر قبول میکنن من چند بسته پوشک باز کرده بودم چیده بودم کشو پسرم از پوشک که گرفتم کلی مون ...

مرسی گلم

بنظرت شیرخشک باز نشده همه میگیرن؟چندقوطی اپتامیل خریدم اما فسقلی لب بهشون نزد فقط نان میخوره

پلمپن 

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!

یاسوج اگه کسی سایز ۳۶_۳۸ میشناسین من چن تا لباس دارم که تنگه برام بیشتر تو خونه ایه ولی کادو گرفتم از اول نپوشیدم تنگ بوده.

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
2731

همین هفته عقد برادرشوهرمه هم بخدا ولی بخاطر اینکه هیچکدوم لباس نداشتیم تصمیم گرفتیم نریم، همسرم هم کارگره به خدا توان خریدن نداریم چندروز کارکرد کارگری کردپیمانکارهم حقشو خورد وجوابش نمیده خیلی دست تنگیم، اگه کسی بود بده بچهای من دستشو میبوسم وهمیشه دعاگوش هستم به خدا. شمارم هم میدمتون شکب به دلتون نیوفته

همین هفته عقد برادرشوهرمه هم بخدا ولی بخاطر اینکه هیچکدوم لباس نداشتیم تصمیم گرفتیم نریم، همسرم هم ک ...

بچه هاتون چند ساله هستن دخترن یا پسر

سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه
من گذاشتم تودیوار دونه ای ۵هزارتومن یه خانومی بارداربودپیام دادگفت میام میبرم وقتی اومدببره پول ازش ...

اچه كار قشنگي كردي .آفرين

جغرافیای کوچک من بازوان توست    ای کاش تنگ تر شود این سرزمین من
2706