2733
2734
عنوان

اکوژن فوکوس در قلب سونو انومالی

| مشاهده متن کامل بحث + 6788 بازدید | 46 پست
نه نگران مشکل قلبی ام.شنیدم بعضی هاشون نمی مونن یا عمل می خوان. تلفنی که حرفی نزد.حالا هفته دیگه برم ببینم چی میگه؟
خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.
دیگه ببین من خودمم سل فری دادم دیگه خود ادم باید به خودش کمک کنه من بعد از سل فری واقعا دیگه استرس نشدم بچه چه گناهی کرده دور از جون دور از جون بگن قلبشم هم سوراخ داره تا یه سالگی درست میشه این همه استرس بچه رو داغون میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترم خیلی هم سخت گیره...بعد سل فری از الفا پروتیین هم خواست.شیافمو هنوز قطع نکرده سه برگ هم ایزوپرین تجویز کرد
خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.
2731
نه استرس به خودت نده موندن یا نموندن دور از جون به تقدیره ما که کاری از دستمون بر نمیاد جز توکل من که دیگه واسه استرس نمیکشم همون سل فری بیچارم کرد الان زدم به بیخیالی اصلا فکر نمیکنم
ناردخت جون منم همینطور شده بودم انگار نسبت به استرس بدنم مقاوم شده بود اما یکم که میگذره و اطلاعات میگیرم بدجور میشم
2738
دردانه جان داون که اصلا ریسک نداشتم.تریزومی بود که اونم با سل فری بررسی شد.حالا دیگه نمیدونم...
اره منم نمی دونستم فقط اخرش قلبو که دید به اون که می نوشت گفت اکوژن دیده شد.بعد فهمیدم چیه
اخه من کل تهران و خارج رو زیر رو کردم ازمایش سل فری در حد امینو هست فقط امینو خطرناکه خطر سقط و بیماری میکروبی داره ولی سل فری غیر تهاجمیدر صورت مشکوک بودن از سل فری میفرستن امینو وگرنه امکان نداره بفرستنت با جواب خوب سل فری امینو
2706