2733
2734
عنوان

شوهرم میگع میترسم بهت پول بدم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1608 بازدید | 109 پست
الحق که شوهرت راست میگه یکم صرفه جویی کن من حقوقم ۲ تومنه هم خرج روزانه و خوراکی میکنم هم خرج بنزی ...

چجوری ؟ یه بستنی برای بچم میگیرم ۲۰ ! یه چیپس ۲۵ ! یه کروسان ۱۵ ! همه چی گرونه

😒 بهش گفتم همینه که هست

و منی ک سه روزه قهر کردیم این ماه ۷م برام خورد خورد پول زده منم برای خودم چیزی نمیخرم هزینه رفت و آمدم با اسنپ اگه جایی برم خرج شیر خشک و مای بی بی بچه تغذیه مدرسه بچه بزرگم و خریدای روزانه ام شد آقا دو قورت و نیم اش هم باقیه ک زیاد بهت پول دادم آخه من چیکار کنم با این گرونی تازه دکترم رفتم لباسم برا بچم خریدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😒 بهش گفتم همینه که هست

عه، فکر کردم میگی بابام پول نمیده

خب این خرج برای ی زن زندگی طبیعیه

برو ی چیزی هم هر بار برا خودش بگیر شاید اینطوری جلب توجه بشه و.... 

ولی خب بستگی به حقوق همسرت هم داره اگر تحت فشار مراعات کن

حالا مگه چیپس و بستنی واجبه؟ از خونه یه سالادی چیزی بردار اونجا بخور هم سالمتره هم خرج خرت و پرت نمی ...

عزیزم بچه داری ؟ 

وقتی بچه داری نمیتونی بهش همیشه بگی نه ! بستنی فروش میبینه میگه بستنی میخوام .. چیکارش کنم اون وقت ؟ مجبور میشم بگیرم .. هر روزم نپیدم بهش هر وقت بیرونم یه چیزایی میبینه دیگه هی میخواد

2731

امسال گفتن تورم ركورد 50 سال اخير رو ميزنه . ركورد 49/5% بوده . يعني تورم امسال بالاي 50% ميشه . اگر با همين 2/5 بتوني وسيله ي قسطي بخري به نفعته . مثلا يه ماشين ظرفشويي بگير ولي از تو كارتنش در نيار . قسطاش كه تموم بشه به خاطر تورم ميبيني سود كردي . اگر پس انداز كني انگار نصف پولت نابود شده . بايد يه چيزي بخري كه با همراه تورم قيمت اونم بره بالا . اينجوري نه سود ميكني نه ضرر . منم داشتم پس انداز ميكردم . ولي تمام پولامو دارم خرج ميكنم . يخچا . ماشين ظرفشويي . فر . و ... . اگر نخرم ضرر ميكنم . 

واقعا پولی نیست عزیزم مخصوصا اگه تهران باشی 

همه درآمدا یکی نیست،یکی حقوق یکماهش ۵ تومنه،واقعا ۲.۵ زیاده 

یکی حقوق یکماهش ۵۰ تومنه،۲.۵ واسش پولی نیست.کل حرفم این بود که نباید تو سایت عمومی و جایی که واقعا قشر کم درآمد هم هستند اینجوری بگیم.

و منی ک سه روزه قهر کردیم این ماه ۷م برام خورد خورد پول زده منم برای خودم چیزی نمیخرم هزینه رفت و آم ...

چندبار لیست خرید بچه ها رو بده خودش بخره متوجه میشه 

من و همسر این مشکل رو برعکس داشتیم 

من به همسرم میگفتم چقدر خرج میکنی، بعد چندبار گفت خودت برو خرید، رفتم دیدم وععععههههه چقدر گرونه همه چی 

میشه بگی تو در ماه چقد برای خودت خرج میکنی ؟یعنی چیا میخری ؟  من این ماه یه رستوران رفتم ۳ تا ...

من جدا حساب نمیکنم که بهت بگم دقیقش رو خرج ماهانست

ولی در کل هله هوله نمیخرم خیلللی کم پیش میاد در حد کیک باشه مثلا

چون خودت گفتی خوراکی و هله هوله میخری اینجوری گفتم

کاربر خیلی قدیمی
خب وقتی میریزه تو کارتم پولو بشینم نگاش کنم ؟ خب چیکارش کنم خرجش میکنم دیگه 

😂عزیزممم

اونم همینو فهمیده دلش نمیاد زیاد بهت پول بده دیگه

یعنی۲تومنم بده خرج میکنی مثلا۵تومنم بده شما خرج میکنی و تمام

بستگی به درآمد داره ، نمیشه گفت پولی نیست و اتفاقا خیلیا با وضع مالی خیلی خوب همسراشون همینم نمیدن بهشون عزیزم، آره برای کسی که ماهی ۱۰۰ درآمدشه پولی نیست ، اما شما نسبت به درآمد همسرت بسنج عزیزم اینطوری بهتر می تونی همسرت رو درک کنی ، خرج و مخارجا هم واقعا زیاد شده منم خودم ماهی ۶ ۷ تومن میگیرم سر دو سه هفته خرج میشه و باوجود اینکه برنامه مخارجم رو هم از قبل می نویسم بازم زود پولم خرج میشه و نمیدونم چطور میره و تا آخر ماه دوباره هم میگیرم، تازه هزینه لباس و کلاس و مشاوره و ثبت نامی بخوام انجام بدم و باشگاه  و کارای پزشکی و اینطور چیزام هم جداست و روی این پول نیست

و منی ک سه روزه قهر کردیم این ماه ۷م برام خورد خورد پول زده منم برای خودم چیزی نمیخرم هزینه رفت و آم ...

دقیقا ..اسنپ خیلییی خرجش بالاس . چون مجبورم اکثر وقتا خودم برم بیام .. وقتی حوصلم سر میره میرم با بچم میگردم یهو میبینم پولم خرج شد ..

بستگی به درآمد داره ، نمیشه گفت پولی نیست و اتفاقا خیلیا با وضع مالی خیلی خوب همسراشون همینم نمیدن ب ...

منم البته تقریبا همه پولم برای اسنپ و هله هوله و کافه میره تازه وقتی همسرم خونه ست هم هزینه هله هوله هام با خودشه😂😂

همه درآمدا یکی نیست،یکی حقوق یکماهش ۵ تومنه،واقعا ۲.۵ زیاده  یکی حقوق یکماهش ۵۰ تومنه،۲.۵ واسش ...

چرا نباید اینجوری بگیم خب واقعیته دیگه😐 یکی میتونه هزینه کنه یکی نه تموم شد رفت، ولی میگم تو تهران همچین خرجی عادیه