2733
2734
به مرغ نمک و زرد چوبه می زنیم و تو روغن سرخشون می کنیم و می چینیم ته قابلمه بعد پیاز رو رنده می کنیم و سرخش می کنیم رب گوجه فرنگی رو بهش اضافه می کنیم تا تفت بخوره بعدش ادویه و نمک و سپس آب رو اضافه می کنیم و این سس رو روی مرغها می ریزیم اگه دوست داشتین می تونین از الو هم توش استفاده کنید بعد درشو میذاریم و با شعله کم حدود یک ساعت بهش فرصت میدیم تا پخته شه
امیدوارم چیزی رو از قلم ننداخته باشم
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا ما اصلا مرغ را سرخ نمی کنیم این طوری درست میکنیم هر تعداد مرغی که می خوایی را بعد از اینکه شستیش میریزی داخل ظرفی که میخوای مرغ توش درست کنی بعد یک کم آب فقط یک کم میریزی توش بعد روی مرغ و پیاز حلقه حلقه میکنی میریزی هویچ و هم می تونی حلقه حلقه کنی یا مثل سیب زمینی که میریزی توی قیمه یک کم بزرگ تر میریزی روش بعد فلفل دلمه ای هم حلقه حلقه میکنی میزاری روش بعد میزاری با شعله کم یک کم بپزه در حدود 10 دقیقه بعد توی یک ظرف رب گوجه فرنگی و با آب حل میکنی و بهش ادویه زردچوبه فلفل و نمک و یک کم آبلیمو اضافه میکنی و میریزی روی مرغت میزاری بپزه یک کم که گذشت سیب زمینی هم میتونی بزرگ بزرگ اندازه هویچ هایی که خرد کردی بندازی توش خیلی خوش مزه میشه بعدش میزاری مرغت کامل بپزه ما این طوری درست میکنیم هم خوش مزه میشه هم مرغ سفید من شوهرم این طوری خیلی دوست داره
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
مامانهای مهربان مرسی از راهنماییتان . مامان رویا سیب زمینی را سرخ نمیکنی بریزی داخلش . رب گوجه را با چقدر آب حل میکنی؟اگر گوجه تازه را حلقه حلقه کنم بزارم روی سیب زمینها بد میشود
رزگل جان نه سیب زمینی را سرخ نمیکنم همین طوری حلقه های درشت میکنم میندازم توش با خود موادش میپزه خیلیم خوشمزه میشه
آخه گوجه تازه رنگ به مرغ نمیده که میتونی بندازی ولی رب گوجه بهتره تو مرغ میخوابه.
من رب را میریزم تو کاسه بعد یک لیوان آب ولرم میریزم روش تا حل شه اونو میریزم رو مواد بعد یک کم از رب هنوز تو کاسه مونده دوباره تو آب حلش میکنم میریزم روش
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم