2737
2739
عنوان

خیلی دلم براشون میسوزه🥺🥺

201 بازدید | 16 پست

بچه ها من یه پسر عمو دارم که از دوران دبیرستان یکی از دخترای فامیلمون رو میخواست اونم پسر عمومو دوست داشت و باهم در ارتباط بودن حتی عموهام و عمه هامم و مادر دخترم می‌دونستن ولی خانواده عموم نمیدونستن. قرار گذاشته بودن بزرگتر شدن با خانواده مطرح کنن گذشت و بعد ارشد پسر عموم خانواده عموم فهمیدن و قیامتی شد بیا و ببین خیلی سفت و سخت مخالفت کردن و هیچ جوره کوتاه نیومدن الان چند سال گذشته پسر عموم 36 سالش شده ازدواج نمیکنه اون دخترم هنوز مجرده

آخه چرا انقد لجبازن؟!! 😔🥺🥺

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما

براشون متسقم  

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا توبه کردم ولی کوه دردم به چشم خلاق من یک برگ زردم...میشه برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستی اگه دوست داشتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشید ولی واقعا به شخصه خوشم نمیاد از خانواده هایی که میدونن دو طرف عاشق همن حاضرن واسه هم دیگ هر کاری کنن جلوشون میگیرن فکر میکنن چون پدر و مادر بچه هستن اختیار کل زندگیشون دستشونه ایی

گیریم تا اخر عمر تنها بمونی و شریکی برای زندگیت پیدا نکنی تحمل این موضوع  بسیار آسانتر از آن هست که شب و روز با کسی سر و کار داشته باشی که حتی یکی از هزاران حرف تو را نمیفهمد!
ایشالا که میرسن

فک نکنم چند سال از مخالفت عمومینا گذشته و دیگه کسی حرف اون قضیه رو نمیزنه فقط زن عموم همش گریه و ناله که پسرم هنوز مجرده و کسی رو نمیخواد😐

2740
فک نکنم چند سال از مخالفت عمومینا گذشته و دیگه کسی حرف اون قضیه رو نمیزنه فقط زن عموم همش گریه و نال ...

خب صحبت کنید باهاشون بحثشو پیش بکش با پسر عموت حرف بزن با دختره حرف بزن اگه میتونی یه کاری براشون کن

ببخشید ولی واقعا به شخصه خوشم نمیاد از خانواده هایی که میدونن دو طرف عاشق همن حاضرن واسه هم دیگ هر ک ...

میگفتن خانوادشون به ما نمیخورن و این حرفا درصورتیکه دختره و پسر عموم خیلی شبیه هم بودن از نظر اخلاقی یادمه قبل اینکه بفهمیم همو میخوان تو دورهمیا حرف ازدواج که می‌شد خیلیا میگفتن این دوتا چقد بهم میان

خب صحبت کنید باهاشون بحثشو پیش بکش با پسر عموت حرف بزن با دختره حرف بزن اگه میتونی یه کاری براشون کن

از من رده. کل فامیل براشون اومدن وسط یکی از عموهام دعوای حسابی راه انداخت خیلیا پشتشون رو گرفتن ولی عموم کوتاه نیومد

میگفتن خانوادشون به ما نمیخورن و این حرفا درصورتیکه دختره و پسر عموم خیلی شبیه هم بودن از نظر اخلاقی ...

خب دیگ دلیلشون.هم راست و منطقی نیست که چی اینکارا مثلا 

گیریم تا اخر عمر تنها بمونی و شریکی برای زندگیت پیدا نکنی تحمل این موضوع  بسیار آسانتر از آن هست که شب و روز با کسی سر و کار داشته باشی که حتی یکی از هزاران حرف تو را نمیفهمد!
خب دیگ دلیلشون.هم راست و منطقی نیست که چی اینکارا مثلا 

بنظر خودشون نمیخوره چون مدل اعتقادیشون یکم فرق داره و اینکه از اینکه این همه سال به قول زن عموم همه می‌دونستن و ما نميدونستم ناراحتن بدتر اتیشیشون کرد تا خیلی با عموهام و عمه هام قطع رابطه بودن که چرا بهمون نگفتین پسرمون با کسی در ارتباطه؟ هرجا زن عموم نشست بد دختره رو گفت آبرو برا اون طفلک نذاشت 

واقعا ادم دلش میخواد از دست این مدل رفتارا سر به بیابون بذاره😑😑

بنظر خودشون نمیخوره چون مدل اعتقادیشون یکم فرق داره و اینکه از اینکه این همه سال به قول زن عموم همه ...

پوف ولش کن دیگ نمیش کاریش کرد دیگ الان 

پوف ولش کن دیگ نمیش کاریش کرد دیگ الان 

آره فقط اینکه معجزه بشه 

اینکه میبینم هر دوشون هنوز ازدواج نکردن مطمئن میشم هنوز همو دوست دارن و بیشتر دلم میسوزه خدا بهشون کمک کنه یا بهم برسن یا بتونن فراموش کنن