2733
2734

چه دلشوره ای؟منم همش دلشوره دارم،۹ هفته‌ باردارم‌ و همش استرس دارم نکنه بچم‌ طوری بشه‌....

فکر کنم‌ خوندن قرآن اروم‌ کنه‌ دلشوره ها رو....یا حتی حرم...الان که دیر وقته اما شاید اگه صبح برم حرم حالم یکم بهتر بشه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودت چطوری؟چیکار کردی با بقایات دفع شد؟منکه باز حس حاملگی دارم مث چی میترسم🙄

سلام عزیزم منم خوبم رفتم دکتر گفت ۱ سانت بقایا دارم بهم قرص داد حالا پریود شدم ببینم دفع میشه با پریود.چرا مگه جلوگیری نمیکنی؟ دکتر بهت گفت چند وقت بعد میتونی اقدام کنی؟ منکه بهم گفت هروقت کامل دفع کردی هروقت خواستی میتونی دوباره اقدام کنی

سلام عزیزم منم خوبم رفتم دکتر گفت ۱ سانت بقایا دارم بهم قرص داد حالا پریود شدم ببینم دفع میشه با پری ...

ان شاالله دفع میشه نگران نباش.بعد کورتاژم دوسه روز بعدش پریود شدم دکتر بهم گفت ال دی بخور پریودت منظم بشه خوردم به هوای اینکه قرص میخورم یکی دوبار جلوگیری نداشتم بعد نمیدونستم ک مسکن و چرک خشک کن اثرشو از بین میبره الان همون حالتای بارداری قبلیمو دارم🙊دکتر بهم گفت دوماه بعد میتونی اقدام کنی🤨

2738
نمیدونم میگم حاملم هیشکی باور نمیکنه خخخخ.اره پریود شدم بعد یک هفته تقریبا بعدش قرص خوردم

نمیدونم والا😂 ولی من خیلی دوس دارم باز حامله شم  ولی ایندفعه سالم باشه انشاالله😇

2706