2737
2739
عنوان

شیردوش برقی کی داشته؟

215 بازدید | 32 پست

دوستان ببخشید دوباره تاپیک زدم.

کسی شیر دوش برقی داشته؟ ازش راضی هستین؟ من چون بچم رفلاکس داره تو بیداری شیرمو نمیگیره شیرم داره کم میشه میخوام شیر دوش برقی بگیرم‌به نظرتون فایده داره؟چه مارکی خوبه؟

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)

توی بیمارستان دیدم مادرایی که بچه هاشون ازشون جدا بودو شیردوش برقی میاوردن شیر میدوشیدن بعدش میبردن واسه نوزاد،راحتر از دستی هاست

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره خیلی خوبه اگه صبورانه ازش استفاده کنی ولی مارک نمیدونم بچه ها توست ۲تا ۴ماهگی سن بازیگوشیشونه بع ...

میترسم شیرم خشک شه.یک ماهه اینجوریه

2738
مارکشو نمیدونم ولی انقد راحت میشی قشنگ میشینی اون کارشو میکنه حتما بخر بعدامیزاری دیوارمیفروشی

شیر رو کم نمیکنه؟

شیر دوش برقی هم شیر رو زیاد نمیکنه من تست کردم فقط مستقیم شیر خوردن بچه حجم شیر رو زیاد میکنه، من ق ...

من چون شیرم کم شده بخاطر نخوردن بچم میخوام شیردوش بگیرم تا حداقل تا زمانی که دوباره بگیره شیرم خشک نشه

من چون شیرم کم شده بخاطر نخوردن بچم میخوام شیردوش بگیرم تا حداقل تا زمانی که دوباره بگیره شیرم خشک ن ...

هرروز سینتو بذار دهنش یه کمم شده مک بزنه، تا مک نزنه هورمون تولید شیر توی مغز ترشح نمیشه و به مرور کم میشه شیرت. 

حالا بازم اگه میخوای بخری تاجایی که میدونم مارک awent خوبه. 

استارتر جان من پسرم خیلی بد قلق بود برا شیر ،یا تو حلقش میپرید ور میزد نمیخورد ،یا خفه میشد ،یا شیر کم بود ور میزد یا شیر زیاد میپاشید گیج میشد نمیتونست بخوره ،سعی کن قرص شیر افزا بخوری ،شیردوش هم برقی من خریدم ولی مکیدن سینه هست که باعث ترشح شیر میشه ،باید تو خواب بش بدی یه مدت تا کم کم باز یاد بگیره و نترس از اینکه نمیگیره ،از بچه من بدتر نیست و تا اخرش هم شیر خورد تا ۲۱ ماه ،نگران نباش اصلا ،

استارتر جان من پسرم خیلی بد قلق بود برا شیر ،یا تو حلقش میپرید ور میزد نمیخورد ،یا خفه میشد ،یا شیر ...

ممنون از دلگرمیت پس الکی نخرم اگه فایده نداره

هرروز سینتو بذار دهنش یه کمم شده مک بزنه، تا مک نزنه هورمون تولید شیر توی مغز ترشح نمیشه و به مرور ک ...

میخوره اما خیلی کم تو بیداری واقعا شاید سی ثانیه هم نخوره شیرخشک میدم با قطره چکون چون شیشه هم‌نمیگیره.باید صبر کنم‌ بخوابه تا شیر بخوره پدرم دراومده.گفتم شاید شیردوش برقی فایده داشت که شیرم‌کم نشه

2706