2733
2734
عنوان

کسی با حمیرا مصدق توی صارم زایمان داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27350 بازدید | 97 پست
سلام به همه
من دیروز باز پیش دکتر مصدق بودم خیلی خوش اخلاق و آرامش بخشه ....اصلا به آدم استرس نمیده ...خیلی هم دقیقه .... تا من میبینه ریز مسایل پروندم رو بهم میگه ....با اینکه سرش شلوغه دقتش بالاست .....کاش زایمانم هم بخوبی انجام بشه .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بالاخره زایمان کردم.......سزارین شدم و بی نهایت از عملم راضیم .....درد که تقریبا می تونم بگم اصلا نداشتم و بخیه هام خیلی زود و عالی خوب شد .....توی اتاق عمل همه پرستار ها اطمینان خاطر دادند که ایشون کارشون عالیه و با دکتر مصدق همه چی خوب پیش خواهد رفت و من دردی نخواهم داشت که خداییش همون هم شد ....من که خیلی راضی بودم.....از فردای عملم مثل یک فرد عادی همه کاری میکردم .......خوشحالم که دکتر مصدق رو انتخاب کردم...خداروشکرررررر
از همین جا مجددا از خانم دکتر تشکر میکنم و براشون آرزوی سلامتی دارم
باران جان تبریک میگم عزیزم
خوشحالم از اینکه تو هم راضی بودی
منم هر بار یاد سزارینم می افتم احساس خوبی بهم دست میده
به تظر منم کارش فوق العاده است
جای بخیم اصلا معلوم نیست
2728
من دو ماه پیش سزارین شدم ... باید بگم که دکتر مصدق کارش عالیه .. باحوصله است و دقیق و حتی هفته های آخر خانم دکتر از طریق مسج حالم را جویا میشد واقعا ازش راضیم و جای بخیه ام زیاد معلوم نیست .... خیلی دوستش دارم
2740