2737
2734

من چند ساله پرید شدنم نامنظم بوده ازدواج کردم خیلی منظم شد بعد یکسال کلا ترکید مثلا۶ماه پاک نمیشم ۲ماه پاک نمیشم احساس میکنم دارم میمیرم دیگه انقدر خون ریزی کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما دکتر برو علائم تنبلی تخمدانه 

من برای اولین بار دوماهه دائم پریودم دکتر رفتم گفت عوارض قرص ال دی

عضو گروه آبی بامداد خمار شروع رژیم ۱۱/۱ وزن شروع ۷۵👈۷۴/۵۰۰ وزن هدف ۶۸

ن چ عجیب ... دکتر چی میگه؟؟

قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑  کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                      رنگ امضامو عوض کردم صفا کردی؟😁 
2740

دکتر نرفتی 

سونو ندادی؟

من ماه پیش سه بار پریود شدم روانم بهم ریخت البته کاهش وزن یهویی هم داشتم از اون بود 

دکترمم این احتمال رو داد اما سونو نوشت که می افتاد به جمعه روزی که گفته بود واسه همون نگه داشتم ماه بعد بدم اما خدارو شکر فعلا پریود نشدم 

منم همینطورشدم خیلی بده مدام قرص آهن میخورم دارم نابود میشم رفتم سونو زد تنبلی تخمدان دکتر بهم دارو داد قط شد ولی تا دارو هارو نخورم باز شروع میشع

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍

بعد از اون ۶ماه پشت هم پاک نشدن رفتم کلی سونو واینا گرفت نتیجه اینکه تنبلی تخمدانه ولی نه خیلی ام شدیدا

گفت برو دکتر غدد ولی نرفتم کلی ام قرص ال دی داد ولی یه بسته شو خوردم بد تر شد دیگه نخوردم