2733
2734

۲۰ شدی؟😍

یا ۲😶

یه وقتایی یه چیزای میفهمی که میگی کاش زودتر میفهمیدم درسته دردناکه ها ولی یه وقتایی مجبوری به واقعیت ها پی ببری ولی وقتی میفهمی  که دیگه دیره!خیلیم دیره  یه شب ،شب،شبه تیره انگا روح اَ تنت میره دل اَ ننه بابا اَ رفیق حتی اَ وطنت سیره    پیچیدم به بازی اَ هر کی بگی بریدم :))حوصله بحث ندارم ولی گوش به حرف تو میدم:/   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت می‌دونی که زیر ده پاس نمیشی ولی بالا ۱۷ بیار چون ۱۷ و پایین تر نمره خوبی به حساب نمیاد ...مستمر تاثیر داره ولی اگه نوبت اول خراب کنی آخرش معدلت و نمرات میکشن پایین

خودت می‌دونی که زیر ده پاس نمیشی ولی بالا ۱۷ بیار چون ۱۷ و پایین تر نمره خوبی به حساب نمیاد ...مستمر ...

اخه امتحان و افتاده بودم الان دارم با مستمر ۲۰ دوباره امتحان میدم نمره قبولی ام ۷...فقط در حد قبولی میخوام میخواستم بدونم مستمر چقدر کمکم میکنه برای نمره قبولی؟

اخه امتحان و افتاده بودم الان دارم با مستمر ۲۰ دوباره امتحان میدم نمره قبولی ام ۷...فقط در حد قبولی ...

اوکیه قبول میشی

بالا ده بیاری با اون بیسته جمع میشه نمره میشه ۱۵

یه وقتایی یه چیزای میفهمی که میگی کاش زودتر میفهمیدم درسته دردناکه ها ولی یه وقتایی مجبوری به واقعیت ها پی ببری ولی وقتی میفهمی  که دیگه دیره!خیلیم دیره  یه شب ،شب،شبه تیره انگا روح اَ تنت میره دل اَ ننه بابا اَ رفیق حتی اَ وطنت سیره    پیچیدم به بازی اَ هر کی بگی بریدم :))حوصله بحث ندارم ولی گوش به حرف تو میدم:/