2733
2739
عنوان

جراحی بینی استخوانی

4907 بازدید | 33 پست

سلام بچه ها من بینی م استخونیه قوز شدید داره ولی از تمام رخ کوچیکه 

نیم رخ به شدت قوز داره جرات نمی کنم برم عمل کنم می ترسم از تامپون و کشیدنش

دکتری می شناسید کارش خوب باشه تامپون هم نذاره  

پیشنهاد میکنم حتما نمونه کارهای دکتر خوانساری نیارو ببینید عزیزم من به شخصه واقعا میپسندم کارشونو
سبکشون هم بسیار خاص و منحصر به فرد ، ایشون به سبک وی عمل میکنن که کانتور شده هست ، فاصله لب و بینی زیاد نمیشه و متناسب با اعضای صورت عمل میشه و وجه تمایزش با باقی عمل ها اینه که تو تمام رخ خودشون نشون میده و یه قوس ملایم داره
آدرسشون تهران ، فلکه دوم صادقیه ، آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی ، ساختمان پزشکان 1 تلفن : 09934173244
اینم آدرس سایتشون
اینم پیج اینستاشون

من از نزدیک هم دیدم کاراشونو واقعا به همین زیبایی

این تیکر  رسیدن به آرزوهام و حاجتامه میشه   همینجوری رد نشی یدونه صلوات برام بفرستی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
تامپون اصلا درد نداره آخه در عرض یه ثانیه می‌کشه من که هیچی حس نکردم

اخه شنیدم یکی از دوستام بعد از کشیدن تامپون غش کرده فشارش افتاده ازون موقع فوبیا پیدا کردم

اخه شنیدم یکی از دوستام بعد از کشیدن تامپون غش کرده فشارش افتاده ازون موقع فوبیا پیدا کردم

ببین آره افت فشار پیدا می‌کنی دکتر من بهم گفت تا ده دقیقه دراز بکش تکون نخور اون حتما یهو بلند شده این اتفاقا اصلا خیلی نادره فقط دنبال دکتر خوب بود به این چیزا اهمیت نده اینا همش حواشیه اصلش یه چیز دیگس

من و خواهرم پیش دکتر طاهری نیا جراحی بینی استخوانی کردیم و نتیجه عملمون عالی شده قبل عمل نمونه کارهای 100 تا جراح بینی رو دیدم اما هیچ کدوم کار دکتر طاهری نیا دوستامون هم انقدر خوششون اومده از نتیجه عمل ما که همه رفتن وقت گرفتن واسه جراحی خدایی کارشون حرف نداره

2740

دکتی علی طاهری نیا دقیقا یکی از جراحان زیبایی که بینی های استخوانی رو خیلی شیک و قشنگ عمل میکنه 

خواهر من یک سال و نیم پیش پیششون عمل کرد بینی اش به شدت استخوانی بود یعنی خیلی هاااااااا

بعد از اینکه عمل کردن خدایی خودشم خودشو نمیشناخت از بس بینی این نیمه فانتزی و قشنگ شده بود منم بهش حسودیم شد خخخ

دکتی علی طاهری نیا دقیقا یکی از جراحان زیبایی که بینی های استخوانی رو خیلی شیک و قشنگ عمل میکنه  ...

منم تعریف دکتر طاهری نیارو زیاد شنیدم ولی موندم پیش کی برم. واقعا ریسکه عمل بینی دماغ منم استخونی شدیدددد ولی اسم این دکترو زیاد شنیدم میرم پیشش وقت میگیرم ببینم چطوریه اینستاشو داری برم صحفه شو ببینم؟ نمونه کار داره ؟

دکتی علی طاهری نیا دقیقا یکی از جراحان زیبایی که بینی های استخوانی رو خیلی شیک و قشنگ عمل میکنه  ...

عزیزم دکتر علی طاهری نیا کجاست؟

این همه تو نی نی سایت اسمش هست 

همه میگن خیلی خوبه 

تهرانه؟

به نظرم نتیجه عمل بینی استخوانی در بیشتر موارد خیلی عالی میشه بنابراین نباید خیلی نگران بود. اما اگه نظر منو بخواهید من میگم بهترین دکتر  عمل بینی استخوانی علی طاهری نیا است. کارش خیلی خوبه. یه سر برو مطبش.

2706