2752
2734
عنوان

ساعت هفت میرم واسه سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 31 پست
بسلامت ایشالله زایمان میکنی دعاگوت هستیم
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به سلامتی عزیزم خوش قدم باشه برات
یوسف میدانست تمام درها بسته هستند امابخاطرخدا و به امیدخدا به سوی درهای بسته دویدوتمام درهای بسته برایش باز شد... " اگر تمام درهای دنیاهم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
واااااای عزیزم انشالله به سلامتی عزیزم خدا پشت و پناهت
من در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری... خدایا شکررررت بابت همه چی♡♡
انشاالله بسلامتی زایمان کنی و نی نی گلت رو بسلامتی در آغوش بگیری و برگردی سر خونه زندگیت منم دو ماه دیگه سزارین دارم...خوشبحالت که استرس نداری....ولی من خیلی خیلی خیلی استرس دارم
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم