2733
2739

دخترم ۳ همین ماه ۱۹ ماهش کامل میشه خیلی وابسته به شیر طوری که در طول روز ۷ الی ۸ بار شبم ۵ الی ۶ باری شیر میخوره .هردفعه هم نیم ساعت بعضی وقتا همینطوری توخواب یکی دوساعت میک میزنه (اینجورمواقع من نق نق میکردم سرش گاهی اوقات صدامو بلند میکردم ).ازطرفی منم بدنم بشدت ضعیف شده حالا مامانا عذاب وجدان دارم میگم کاش نمیگرفتم الان چکار کنم بخدا گیج شدم اونموقع توخواب بهش شیر دادم برا بار اخررر ...الان بازم سردرگمم میگم روزشو قطع دوسه ماه دیگ فقط شبا شیرش بدم ....درسته اینکار یانه کلا ندم دیگ اصلا صورت مظلومشو میبینم دلم اب میشه 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم برعکسش درسته یعنی شیر شبو باید قطع کنی

چون شبا تو حالت خوابو بیداری براهمین میگم زیاد متوجه نمیشه

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
آخی درکت میکنم  منم خیلی بهم میچسبیدن  ولی دلم نمیومد تا دوسالگی کامل دادم  الان اگ ...

دوساعت پیش یباردادم .ولی گیج خواب بود

شبا رو قطع کن روزا بده 

میگم شبا چون خوابالو بدم .متوجه نشه .وابستگیش کم بشه

چرا اتفاقا خوب متوجه میشه بچه اولم شبا خیلی بیدار میشد و شیر می‌خورد( شاید 10بار در طول شب) همه ش غصه داشتم که چجوری از شیر بگیرمش ولی یه مدت که شب بهش شیر ندادم دیگه بیدار نشد. اون موقع چون میدونست قراره شیر بخوره بیدار میشد

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕
2738
شیر شبانه باعث پوسیدگی دندون مگه نمیشد!

پس فکنم همون کلا بگیرم بهتره 

حق داری کلافه بشی. تنها نیستی

اما اینکه هربار نیم ساعت میخوره، احتمالا یه مقدار شیرت کمه. خرما و لبنیات زیاد بخور. 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

دندوناشو خراب میکنه زودتر از اینا باید شیر شبو قطع کنی دیرم شده

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️