2737
2739
عنوان

تنها خوابیدن پسر شش ساله ام

911 بازدید | 13 پست

سلام دوستان.پسر شش ساله ای دارم که اصلا تنها نمیخوابه.تنها هم نیستا با داداش ده ساله اش با هم میخوابن ولی هر شب گریه میکنه که من میخوام پیش تو بخوابم.بهش گفتم اگه ده شب تنها بخوابی واست جایزه میخرم.ده شب خوابید جایزه هم خریدم ولی الان باز میگه من جایزه نمیخوام.میخوام با تو بخوابم.دیگه از دستش کلافه شدم.پیشش هم میمونم میخوابه ولی نصف شب پاشه ببینه من نیستم پا میشه میاد.یعنی تا صبح از دستش خواب راحت ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر منم شش سالشه چون خونمون تک خوابه هی کنار خودم مبخپابید امشب سه شب ک جدا میخوابه تو یک اتاق هستیم اما خدا حدود 4متر فاصله هس نمبخوابید تا اینک بهش گفتم تو قهرمانی تو بزرگ شدی تو شجاع آروم گرفت خوابیده سکر خدا 

برای موفقیت و سلامتی خوشبختی پسرم ی صلوات بفرستید 
چیکار کنم باهاش؟

با روانشناس کودک صحبت کن 

خیلی گیر نده که باید حتما جدا بخوابی عقده میکنه بیشتر لج میکنه یکی دو هفته هیچی نگو بزار بیاد بخوابه پیشت بعد دوباره با کمک روانشناس جاشو جدا کن 

من خودم اینطوری بودم مامانم مجبورم میکرد تو اتاق خودم بخوابم بخدا روانی شدم هنوز تو ذهنمه تا صبح با کابوس میخوابیدم اذیتش نکن آروم آروم بهش فرصت بده

منم اینجوری بودم وای خدایا شب که میشد غصه عالم میامد سراغم که میخوام تنها بخوابم از سرشبم همش از مامانم میپرسیدم مامان شب پیشم میخوابی؟؟؟ توروخدا قسم بخور که میخوابی پیشم؟؟؟ اما من تک فرزند بودم😥😥 همش اضطراب و استرس داشتم 

بزار بخوابه درست میشه به مرور از سرش میفته 

2740
عاقا یعنی چ خب میترسه بغلش کن بخواب مگه چند بار بچه ست حرصم میگیره از مادرایی ک اغوششونو ب اسم تربیت ...

محروم نمیکنم که در طول روز همش محبت میکنم.یعنی فقط چسبید به من.هر جا بشینم میاد میشینه بغلم.شبم تا صبح نمیزاره بخوابم.خوب نمیشه که بیاد اتاق ما بخوابه

اینم اینطوره.همش ذهنش از صبح تا شب درگیره که شب میای پیشم بخوابی؟ 

ببین الان خیلی از اون سالها میگذره اما هنووووز یادمه اون موقع هارو بهش سخت نگیر خودش دیگه از سرش میفته منم یهویی دبگه خودم تنها خوابیدم … دوستتون داره میترسه من خیلی ترس از دست دادن داشتم 

پسر منم شش سالشه چون خونمون تک خوابه هی کنار خودم مبخپابید امشب سه شب ک جدا میخوابه تو یک اتاق هستیم ...

ما تو دو تا اتاق جدا میخوابیم ولی فاصله تخت من تا جای این دو مترم نیس.هر وقتم صدام کنه پامیشم میرم تا احساس تنهایی نکنه.ولی اصلا عادت نمیکنه.منم بهش میگم بزرگ شدی قوی شدی ولی اصلا عادت نمیکنه