2737
2734

من ادم خعلی استرسی هستم میشه بگین چجوری بخونم لطفااااا

خیلیا شکستنم اشتباه زیاد داشتم اما پاشدم درس گرفتم سخته خیلی اونم واسه یه دختر مغرور اما پامیشم قول میدم بهت خودم 🥲❤️🖤
من وقتی دارم درس میخونم همه مسایل جامعه برام مهم میشه😂 مخصوصا رنگ گل های فرش 😂  هی خدا

اخخ منممم😂😂😂😂

خیلیا شکستنم اشتباه زیاد داشتم اما پاشدم درس گرفتم سخته خیلی اونم واسه یه دختر مغرور اما پامیشم قول میدم بهت خودم 🥲❤️🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینکه بعدا به خاطر همین استرسا ام اس بگیری خوبه؟ 

استرس نداشته باش خود من موهام ریخت به خاطر کنکور و اگه اینو میدونستم هنوز در حال خوندن نبودم... 

شکرگزار باش به خاطر داشتن چیزایی که شاید دست کم بگیری مثل تن سالمت، خانوادت، سقف رو سرت وخیلی چیزای دیگه... بیاید به همدیگه انرژی مثبت بدیم و حال همو خوب کنیم (درسته این دنیا داره روز به روز ترسناک تر میشه ولی چاره ای نیست باید زندگی کرد دیگه 🌱🙂) واینکه لطفا برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی؟(بفرس دیگه خسیس بازی درنیار😐😂) درضمن بنده یک عدد کیدرامر و کیپاپر هستم 🤭        
بیست بار بخون تکرارررر کن

خاهر میدونی چقدرزمان میبره

2740

ی دفتر وردار بنویس... هرچی میدونی... فکر کن... یا بخون از روش بعد سعی کن یادت بیاری و بنویسی برا م واقعا تعصیر داش.. من رمز گذاری هم میکردم تو ذهنم... 

حیف ازان آب ک پشت سر تو پاشیدم😜💦😏😂
ی دفتر وردار بنویس... هرچی میدونی... فکر کن... یا بخون از روش بعد سعی کن یادت بیاری و بنویسی برا م و ...

رمز گذاری چجوریه

2706