2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بر باعث و بانی‌شون لعنت ٫ امروز شوهرم بانک بوده تمام مراحل برای دریافت وام انجام داد ٫ فقط یک سال دوندگی کرد کلی هزینه هم کرد الان میگن بودجه نیست٫ اخه بی پدر و مادرها از اول بگین وام نمی دیم نه اینکه ارباب رجوع  کلی پول کارشناس و ارزیاب بده تازه بگن بودجه نیست 

2728

هر سال اخراي سال كه ميشه وام نميدم هميشه همينطوره ، ولي بانك ملت كه همين چند وقت پيش طرح مهر داشت وام ميداد ، متفاوته بعضيا ميدن ولي كلا روالش اينه كه اخر سال نميدن

لطفا براى حاجتم صلوات بفرستيد🌱 اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌱
هر سال اخراي سال كه ميشه وام نميدم هميشه همينطوره ، ولي بانك ملت كه همين چند وقت پيش طرح مهر داشت وا ...

جالب اینجاس از اول سالم ندادن😐😐😐وام مسکن ما هنوز ازاد نشده

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶
2740