2737
2739
عنوان

متاهل ها بیان😔

223 بازدید | 20 پست

دوستان خواهرشوهرم از شوهرش دوماه میشه شکایت نفقه کرده،یه ماه دیگه نوبتشه،3تا بچه داره،الان راهنمایی میخواد که چکار کنم ،طلاقم رو بگیرم یا از شوهرم تعهد بگیرم،اخه قبلا معتاد بود الآنم مشکوکه به معتادی،خرجی نامیده ،از همه مهمتر کار نمیکنه و دست بزن داره،اون میگه ادامه با همچین مردی فایده داره یا طلاق خوبه،دوبارم تو کمپ بود به مدت دوماه اما آدم نشد بار اولشم نیست تو این 13سال میگه همین بوده

bts💜 دکتر یا دانشجوی دامپزشکی هست اینجا لایکم کنه کارش دارم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

این تصمیمات چیزی نیس که ما بگیم

بزرگکردن سه تابچه دست تنهاهم اصلا کار راحتی نیس

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

اول ازش بپرس ۱۳ ساله همین بوده چرا ۳ تا بچه ازش آوردی ماهیچکاری نمیتونیم بکنیم بعد خواهرشوهرت ۳ تا بچه رو با این وضعیت چطور میخاد بزرگ کنه حتما با اون عقلش آورده که بلکه شوهرش ادم بشه به هوای بچه آدم معتاد جز مواد هیچی براش مهم نیست البته خمشون نه یه عدشون پشیمون میشن ترک میکنن ودرست میشن

خدایا شکرت
2740

اون میگه دادگاه بچه ها رو به کی میده ،دخترش 10ساله،پسر7ساله دختر 4ساله،هم بد دهنه،شکاکه،دست بزن داره،

اون میگه دادگاه بچه ها رو به کی میده ،دخترش 10ساله،پسر7ساله دختر 4ساله،هم بد دهنه،شکاکه،دست بزن داره ...

اگه بتونه معتاد بودنش رو ثابت کنه و بگه ک توانایی نگهداری نداره اون مرتیکه 

دادگاه بچه هارو میده خانمه

بنظرم باید شوهرشو ببره بیمارستان مهرگان ویزیت بشه ، اونجا بهشون راهنمایی میدن ، ترک میکنه ادم میشه م ...

دوبار رفته کمپ بار اول 1ماه بار دوم دوماه

اون میگه دادگاه بچه ها رو به کی میده ،دخترش 10ساله،پسر7ساله دختر 4ساله،هم بد دهنه،شکاکه،دست بزن داره ...

بچه تا ۷ سال حضانتش با مادره فقط  مگر اینکه دادگاه با توجه به وضعیت پدرش تصمیم دیگه ای بگیره که اونم خیلی سخته

2706