2733
2734
عنوان

زن کارفرمام چرا این رفتارو کرده

307 بازدید | 20 پست

سلام 

من 2 ساله دارم جایی کار میکنم 

پریروز سرکار بودم گوشیم زنگ خورد دیدم کارفرمام داره زنگ میزنه بهم . فک کردم داره میخاد موجودی اجناس رو ازم بپرسه

ولی پسرش 4 ساله اش پشت خط بود و داشت گریه میکرد من باش حرف زدم دیدم زن کارفرمام داره به بچه میگه چی بگو 

شب یلدا جشن میگیرین ؟ بیایم خونتون ؟

منم گفتم اره . برات هدیه بگیرم میای ؟ یهو گوشی رو قطع کرد 

بعد 2 ساعت کارفرمام زنگ زده میگه حلال کن . پشت سرت حرف زدم . بچه ام گریه کرده که میخام با گوشی حرف بزنم برا همین زنگ زدن

زنم اومده خط و نشون کشیده برام که اینا جشن میگیرن نبینم بری خونشون و اگه هدیه اورد برات میام تو مغازه از وسط دوتاش میکنم ، منم خواستم درستش کنم که گیر بهم نده گفتم اینا برا فلان طایفه ان خسیسن به کسی هدیه نمیدن 

منم سرفحشو کشیدم به زن کارفرمام و خودش که شما رو چه حسابی خط و نشون میکشین برا من ؟

دنبال یه حسابدار دیگه بگرد که حالت جا بیاد . زن تو بهم زنگ زده حالا من باید بد و بیراه بشنوم /. مگه من مسول ساکت کردن بچه توام ؟

بهش هم گفتم یه هفته از شنبه میرم مرخصی و دنبال کار میگردم

خدایی ان چه رفتاریه که یه زن میتونه نسبت به همجنس خودش داشته باشه . بعد هم ما شب یلدا چکار میکنیم که به خودمون مربوطه هدف من ساکت کردن بچه بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی خوب جواب دادی👌

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

اروم باش... امان از دست این زنهای کارفرما ک چوب شکاک بودنشونو گاهی ب ناحق پرسنل میخورن... منم یک بار چوب خوردم

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن

گريه بچه بهانه بوده احتمالا زنه بهت شك داشته و از اين بدبين هاست كه ب گربه ي ماده ي كوچه شون هم شك ميكنن كه به شوهرشون نظر داره 🙄😑

بنظرم كارتو رها نكن گلم 

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️
فقط کارفرمات که زنگ زده حلال کن خیلی احمقه همون جای دیگه کار کنی بهتره اخه تو که خبر از ماجرا نداش ...

یعنی زنگ زده حلالیت بطلبه که حلال کن من خواستم دهن زنمو ببندم اینجوری گفتم

2738
گريه بچه بهانه بوده احتمالا زنه بهت شك داشته و از اين بدبين هاست كه ب گربه ي ماده ي كوچه شون هم شك م ...

زنه که به همه شک داره فک میکنه شوهرش برد پیته 

خدایی شوهرش مر مودبیه 

خیلی هم حلال و حروم میکنه و میترسه آه پشت سرش باشه 

زنش اما خیلی فلان فلان شده اس

چه دیوونه بوده زنش😅😅😅😅 اصلا چرا کارفرما باید شب یلدا بیاد پیش شما 😅

منم همینو بش گفتم 

گفتم مگه جنابعالی چه نسبتی با من دارین که بیاین خونمون

بعد کسی شب یلدا به کسی هدیه نمیده 

به زنت بگو یخورده کتاب بخونه تو گوگل سرچ کنه 

بعد هم برادرا من مگه بیغیرتن که تو بیای خونمون و مث ماست رفتار کنن 

زنت چی با خودش فکر کرده

اسی من دقیقا ۱ روز رفتم یجایی کار کنم 

اونروز دیدم بجز کار خودشون از کارفرما گرفته تا زنش و بچش و داداشش و باباش دارن امر و نهی میکنن. اخر شب تسویه کردم برگشتم خونه نشستم سر درسم.

اینجور جاها نمون. فقط به خودت توهین میشه

زنه که به همه شک داره فک میکنه شوهرش برد پیته  خدایی شوهرش مر مودبیه  خیلی هم حلال و حرو ...

پس حدسم درست بود🤦🏻‍♀️

بلاخره همه خانميم همجنس مون رو ميشناسيم

كار سخت گير مياد اگه قراره شما با از دست دادن شغلت ضرر كني اصلا شغلتو عوض نكن اگه صاحب كارت خداشناسه نميزاره بري 

يكمم ب اون زن حق ميدم جامعه بد شده ولي اينجور رفتارها درست نيست عزت خودشو و شوهرشو زير سوال برد

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️

حتما ارتباط صمیمی تر و بیشتر از محیط کار داشتین که همچین شبهه ای درست شده... تو چند تا تاپیک قبلت هم گفتی بگو بخند میکنه‌... معنایی نداره بگو و بخند کردن، مومن نبود چیکار میکرد 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
2706