2733
2739
سلام مبارکه صبا که میخوای پاشی توی رختخواب یه تیکه نون خشک یا بیسکوییت بخور که اسید معدتو جمع کنه بعد بلند شو شب باید بزاری بالا سرت زود تا پاشدی چیزای مایع ونرم نخور
خدا هم که باشی ...😉  باز کسی هست که از تو ناراضی باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه گلم زنجبیل میتونه کمک کنه توصیه های نیلوروهم عمل کن بهشون
گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما
2728
اوووووف دانشگام می رم بچه ها دو ترم مونده خیلی سخت شده ناشکری نمی کنم من 9 ماه دارو افسردگی می خوردم حالمم خیلی بد بود الان حس می کنم من از پس بچه بر نمیام
2738
منم بچه ی اولمه عزیزم خیییییلی تهوعم شدید بود بیش ازحد کارم به بیمارستان کشید یکی مثه من ، اون روش هو زیاد واسه جواب نداد که کلا تهوعم تمام شه اما خیلیا با اینکار تهوعشون ازیبن میره
اره نسیما جون من خودم در حالت عادی واسه افسردگیم داشتم الان چند برابر شده انگاری اصلا من قبل از زمان پری از تهوع کخ شبا شروع می شد فهمیدم شاید باردارم تست گذاشتم نشون داد
عزیزم تا جایی که واست قابل تحمله تحمل کن و دارو الکی نخور در غیر این صورت به دکترت بگو معمولا قرص ب6...کپسول زنجبیل...قرص دمیترون و... میدن ولی به نظر من تحمل کن معمولا تا 4ماهگی خوب میشه
اگه نشد مجبوری قرص ویتامین b بخوری یا یه قرص ضد تهوع دیگه البته با تشخیص پزشم من که فقط با قرص خودرن تهوعم ازبین میرفت اما خب قرصا هم باعث یبوست میشن که باید مواد غذایی ملین باهاشون مصرف کنی من انجیر میخمردم و روغن زیتون