2737
2734

۱۵۰تا۳۰۰

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

پایین شهر تهران ۵۰   با سوزن و اینا ۱۰۰ تموم میشه

کلیپ درست میکنم کلیپ تولد،سالگرد ازدواج،تسلیت و...... هزینه پنجاه تومن //تسویه قبل از تحویل کار// تحویل یک الی دوروزه بستگی به فیلترشکنم داره برای دیدن نمونه کار پیام بدین آیدی بدم یا تو ایتا به این نشونی بریدhttps://eitaa.com/joinchat/960823728C92afd71130   "‏بُزرگترین مشکل تو ارتباطاتمون اینه که گوش نمی‌دیم که بفهمیم؛ گوش می‌دیم تا جواب بدیم" و چقدر بنظرم درسته...       مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی برای دخترم باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم وقت بخیر. سال نوت مبارک باشه انشالله سالی پر از خوشی و شادی کنار خانوادت داشته باشی. ببخشید اینجا مزاحم شدم در مورد حساسیت پسرم ازتون سوال داشتم . پسرم پنج ماهشه و حساسیت داره دکتر بهش شیر پپتی داده. علامتش هم کیپ شدن بینی و خلط در مدفوع هست(ببخشید) خواستم ببینم کوچولوی شما کی حالش بهتر شد و تونست لبنیات اینا نوش جان کنه ? ممنون میشم راهنماییم کنی. 

سلام عزیزم وقت بخیر. سال نوت مبارک باشه انشالله سالی پر از خوشی و شادی کنار خانوادت داشته باشی. ببخش ...

سلام سال نو شما هم مبارک

والا دختر من شیر خودمو میخورد خودم هم هیچ پرهیزی نداشتم چون نمیدونستم به چی آلرژئ داره با اینکه رگه های خون تو مدفوعش بود اما دکتر گفت تا وقتی وزن میگیره و مشکل ازاردهنده دیگه ای نداره رژیم لازم نیست خلط توی مدفوع کوچولوتون که ایراد نداره ولی کیپ شدن بینی سخته امیدوارم زود برطرف شه ببخشید دیر جواب دادم 💐

2740
سلام سال نو شما هم مبارک والا دختر من شیر خودمو میخورد خودم هم هیچ پرهیزی نداشتم چون نمیدونستم به چ ...

فدای شما ممنونم که وقت گذاشتین برام. الان شکر خدا دخترتون خوب شده میتونه همه مواد غذایی و لبنی رو نوش جان کنه?