2737
2739
عنوان

من آیدونم

142 بازدید | 25 پست

سلام حالتون خوبه؟ بعد مدتی اومدم اینجا

دیدم یکی از کسایی که همینجا باهاش آشنا شدم بهم پیام داده با اینکه حتی اسمشم دیگه یادم نمونده بود یهو بغضی شدن چون میدونم اون موقع خیلی باهم جور بودیم و الان حتی اسمشم یادم نیست 

یهو کلی دلتنگی تو دلم جمع شد برا همه کسایی که اینجا با هم حرف میزدیم و میخندیدیم

دلم میخواد باز برگردم اینجا مثه همون موقع ها ولی نمیدونم چی میشه ک خیلی دیر ب دیر سر میزنم

به هر حال خواستم اینو بگم که خیلی دلم براتون تنگ شده و دوستون دارم ❤️

اگه شما منو از قبل میشناسید خوشحال میشم اینجا دوباره ی گپی با هم داشته باشیم

راستی اگرم منو نمیشناسی باعث افتخارمه بخوای باهام آشنا بشی 

سلام عزیزم خوبی

منو میشناسی؟

من از اسم کاربریت میشناسمت و میدونم دوست بودیم ولی واقعیتش چیز زیادی یادم نیست❤️

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
سلام عزیزم خوبی منو میشناسی؟ من از اسم کاربریت میشناسمت و میدونم دوست بودیم ولی واقعیتش چیز زیادی ...

سلام جان 

مچکر منم خوبم

منم تا اسم کابریتو دیدم بنطرم آشنا اومدی متاسفانه هیچکیو یادم نیست حس میکنم آلزایمر گرفتم 

به هر حال اسمم آیداس الانم بیست سالمع من کوردم گیان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام جان  مچکر منم خوبم منم تا اسم کابریتو دیدم بنطرم آشنا اومدی متاسفانه هیچکیو یادم نیست حس ...

دقیقا شاید چون مدت زیادی گذشته و بلاخره هرکسیم دغدغه هایی داره تو زندگیش طبیعیه یسری چیزا نمونه تو حافظش..♡

منم هستیم شمالیم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2731

@ایسان234    اینم سمیه ست

نمیدونم همو بشناسید یا ن ولی یادمه تو اکثر دوستای منو میشناختی😅

دقیقا شاید چون مدت زیادی گذشته و بلاخره هرکسیم دغدغه هایی داره تو زندگیش طبیعیه یسری چیزا نمونه تو ح ...

اره درستع ولی بازم حس بدی دارم

بسلامتی 

خیلی خوشحالم کردی اومدی مرسی

@ایسان234    اینم سمیه ست نمیدونم همو بشناسید یا ن ولی یادمه تو اکثر دوستای منو میشناخت ...

اره اره میشناسم ولی اسم خودشو یادم رفته بود

نیکا و یلدارم میشناختم

ولی تقریبا هیچی یادم نمیاد 🥺

سمیه بود فک کنم عکسشو یبار فرستاد ی دختر سبزه رو بانمک بود چقد دلم برا اون روزا تنگ شده

اره درستع ولی بازم حس بدی دارم بسلامتی  خیلی خوشحالم کردی اومدی مرسی

قربونت عزیزم❤️

2740
اره اره میشناسم ولی اسم خودشو یادم رفته بود نیکا و یلدارم میشناختم ولی تقریبا هیچی یادم نمیاد 🥺 ...

نیکائم هنوز هست مهتابم هست از بقیه بچها خبر ندارم:))

منم هیچی یادم نمیاد انگار حافظمو پاک کردن😑

سلامت باشی گیان

گیان ینی چی😅

نیکائم هنوز هست مهتابم هست از بقیه بچها خبر ندارم:)) منم هیچی یادم نمیاد انگار حافظمو پاک کردن😑

سلامت باشن دلم برا اونام تنگ شده

اگه دوست داشتی میتونی آیدی تلتو بدی گهگاهی باهم حرف بزنیم

میترسم اینبارم برم دیگه یادم بره برگردم 

سلامت باشن دلم برا اونام تنگ شده اگه دوست داشتی میتونی آیدی تلتو بدی گهگاهی باهم حرف بزنیم میترسم ...

باشه عزیزم پیوی میفرستم برات

سلام عزیزم‌خوبی؟؟

به به ازینورا راه گم‌کردی

🤣🤣🤣🤣

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706