2733
2734
عنوان

کار در منزل تای تن

565 بازدید | 16 پست

وای بیچاره شدم توروخدا بگید چیکارکنم من تو ی مغازه شاگردم یه شماره ثابت ب من دادیکی گفت با این شماره تماس بگیرم برام کاربسته بندی توی خونه میارن منم تلفن ثابت توخونه نداشتم ازمحل کارم زنگ زدم حدود۳۰ دقیقه طول کشید حالا قبض تلفن اومده۸۰۰ هزارتومن پرینت گرفتن ۷۱۸ تومنش مال همون تماس بوده اخه مگه میشه چجوریه کلاهبرداری بوده؟پیگیربشم ب جایی ختم میشه؟خیلی ظلمه بیشتر حقوق یکماهمو باید بدم برایه تماس ک اونم تهش ب جایی ختم نشد😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از اوایل سال 1400 از تای تن کار می گیرم البته از نماینده شون در مشهد بموقع دستمزد رو پرداخت می کنند فقط اجرت  کم میدن اگر اجرت کارا بالاتر بود خیلی بهتر بود دختر خالمم تهران هس  ازشون کار می 

گیره دستمزدش از من بیشتره حالا نمیدونم چون تهرانه اینطوریه دستمزد بیشتری میدن ...

2731

وا ! کار تو خونه رو     
من که خیلی وقته از سال 98 کار می گیرم تو خونه انجامش میدم فقط زمان کرونا 3 ماه شد که کار ندادن کلافه شده بودم ولی خدا رو شکر بعد از کرونا همیشه کار گرفتم زمانی  که کار تحویل میگیرن پول میدن

من از اوایل سال 1400 از تای تن کار می گیرم البته از نماینده شون در مشهد بموقع دستمزد رو پرداخت می کن ...

سلام عزیزم ببخشید من ۶ شهریور ثبتنام کردم تو سایت تای تن برای بسته بندی کالا ورزشی پیامک اومد که اولین نوبت آزمایشی برای شما ثبت شد تا ۲۸ روز یا ۳۰ روز دیگه تحویل میدن.
یعنی راسته؟ آخه خیلی نیاز دارم به این کار ممنون میشم راهنمایی کنی
من ساکن گیلانم

سلام عزیزم ببخشید من ۶ شهریور ثبتنام کردم تو سایت تای تن برای بسته بندی کالا ورزشی پیامک اومد که اول ...

سلام چرا از اینستا ازشون راهنمایی نمی گیری ؟
داخل سایتشون اینستا هس  از اینستاگرام دایرکت بده من خودم همه کارامو از اینستاگرام باهاشون هماهنگ میکنم ی کم دیر جواب میدن اما خوب راهنمایی می کنن

سلام چرا از اینستا ازشون راهنمایی نمی گیری ؟ داخل سایتشون اینستا هس  از اینستاگرام دایرکت بده ...

شما کار کردین باهاشون؟

میخوام ببینم واقعیه یا نه؟

پولی هم میگیرن بابت ارسال بسته ها؟

تو اینستا میگن ثبتنام انجام شده باید بمونید باهاتون هماهنگ میشه

سلام چرا از اینستا ازشون راهنمایی نمی گیری ؟ داخل سایتشون اینستا هس  از اینستاگرام دایرکت بده ...

پیجشون چیه

گاهی اوقات دِلِت از کَسی میگیره کِ... فِک میکَردی با هَمِه فَرق دارِه:) ️ 

کلاهبرداریه

دوستاشون اومدن الکی دفاع میکنن

کلاهبرداریه

هیچوقت ریپلای های نظراتم رو نمیخونم و بعد نظر دادن، تاپیک رو ترک میکنم. افرادی که ریپلای مثبت میکنن ببخشن و افرادی که توهین میکنن متاسفانه بدونن نمیبینم.

جفتشون عضویت یه هفته پیش. کلا هم که این کار کلاهبرداریه. تابلوووو

هیچوقت ریپلای های نظراتم رو نمیخونم و بعد نظر دادن، تاپیک رو ترک میکنم. افرادی که ریپلای مثبت میکنن ببخشن و افرادی که توهین میکنن متاسفانه بدونن نمیبینم.
وا ! کار تو خونه رو       من که خیلی وقته از سال 98 کار می گیرم تو خونه انجامش مید ...

چه کاری مثلا

"گیرم واسه حرفی که زدی عذر خواهی کردی" با ذاتی که آشکار شده چه میکنی؟! 🌈اصلا اهل بحث کردن نیستم  پس وقتی ریپلای کردی جوابت اینه: حق با شماست دوست عزیز🌈یه فنجون چای تازه دم ☕و یه برش کیک 🍰 و موزیک تو سبک مورد علاقم و یه خلوت با خودم به دنیااا دنیا نمی‌فروشم 🥰🥰 یاد بگیرید واسه دل خودتون زندگی کنید نه واسه حرف مردم 💃💃💃گور بابای هرچی حرف مفت🌈🌈
2706