2733
2739
عنوان

آشپزای ماهر بیاین لطفا

219 بازدید | 37 پست

خانومای گل شوهرم عمل کرده باید سوپ بپزم براش ولی راستش بلد نیستم خجالتم میکشم بپرسم از مادرشوهرم....میشه فوت و فنی چیزی یادم بدین فقط کسایی که دستور پخت میدن اگه میشه کامل بگن مرسییییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پیاز داغ کن یکم که سبک شد مرغ اضافه کن کمی تفت بده آب‌جوش اضافه کن جو کامل که از شب قبل خیس کردی اضافه کن یک ساعت آروم بجوشه هویج نگینی ریز اضافه کن.تو یه ماهیتابه دیگه کمی کره کمی روغن بریز قارچ رو تفت بده جمع که شد یک قاشق آرد اضافه کن کمی تفت بده بعد شیر اضافه کن شیر که داغ شد حالا این ترکیب رو به اون قابلمه اضافه کن

عمل چی ؟؟اول اینکه جو نفاخه اینو در نظر بگیر 

پیازو با ی قاشق روعن تفت بده خامیش گرفته شه مرتب هم بزن  رب و مرغ و باهاش تفت بده  هویج سیب زمینی نگینی بلغور گندم جو رشته اندازه دو قاشق عصاره مرغ ب جای نمک  من اینارو میریزم ده دیقه آخرم سبزیشو میریزم خیلی خوشمزه میشه

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤

اول یک پیاز رو نگینی خرد کنید بعد که طلایی شد بهش مثلا مرغ یا گوشتی که از قبل آبپز شده و قارچ و جو پرک و هویج و یک گوجه کوچولو رنده شده اضافه کنید و ادویه هم نمک و فلفل سیاه و زردچوبه و ادویه مخلوط رو این مرحله بریزید.بعد هم آب مرغ یا گوشت اضافه کنید.جعفری و رشته هم که بعد از این ها.

قسم به ٱمیدی که در ناٱمیدی می روید،همه چیز درست خواهد شد.در دیوار دل خود بنویسید خدا هست🌱.
2738
نمیدونم هر سوپی که بشه به مریض داد....سوپ اماده خریدم ولی خو فک نکنم به خوشمزگی سوپ خونگی بشه

از نظر من مهم ترین نکته سوپ اب مرغه غلیظه و خوش طعمه اگه این نباشه هر چقد مواد بریزی و کم وزیاد کنی بازم مزه نداره

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است
2706