2752
2734
عنوان

هرزگی شوهره من

16728 بازدید | 445 پست
بچه ها چند روز پیش سه تا عکس لخت مادر ذات یه خانم تو گوشی شوهرم دیدم وقتی اعتراض کردم گفت توی ویچت هر چی مومن کنن میاد و این خانم جز فرند هاش شده و عکساش میاد از اونجا که خیلی بهش شک کردم دیشب رفتم تو گوشیش و دیدم جز اون خانم چند تا دیگه چت بودبه یکیش خیلی مشکوک شدم رفتم پ دیدم با یه خانم چت کرده که شوهر داره و حتی قراربیرون واسه ولن گذاشته دیشب براش یه یادداشت نوشتم خوب من رو نمیخوای بگو مثل یه مرد منم هیچی نمیخوام میرم صبح بلند شده طلبکار چرا دست زدی به گوشیم بیا حالا قفل گذاشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
تو هم آتیش به پا کن بگو خجالت نمیکشی این کارا رو میکنی اصل کار زشتت رو میذاری کنار میگی چرا به گوشیم دست زدی؟
بگو خیلی وقیحی...
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...
ببخشید ما زنها به زندگی هم رحم نمیکنیم آخه بگو احمق تو خودت شوهر داری بچه داری چه کمبودی داری عکس لختتو میفرستی برا یه مرد
جز با نام خدا دلها آرامش نمیگیردو این خدای عزیز این دردونه رو بهم داد
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014040514225897258
با اینکه خودم زنم ولی قبول دارم خیلی زنا کثیفن و عقده ای. و فقط برای اینکه بین زن و شوهر اختلاف بندازن کرم میریزن وهدف دیگه ای ندارن

و چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که

منتظــــر گذشتنش هســتیم.
کم نیار و جدی مطرح کن باش بگو تمام چتها رو کپی کردم توی سیستم و دارم ارتباط با زن شوهر دار جرمش سنگینه مواظب خودت باش!
باید محکم برخورد کنی
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
2706