2737
2734

من ساعت ۳عدس خیس کردم برای عدسی ساعت ۴ونیم گذاشتم تا ریختم تو آب و ۱۰دق جوشید سریع همه ی پوستاش جدا شد.یعنی عدسام خرابه؟الان چیکارش کنم🤦‍♀️🙏🙏

به نیت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه عدس تو آب بمونه زود وامیره، زود هم میپزه زیرشو کم کن آبشو کم میریختی یه ساعته میپزه 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

ن چرا خراب مدل همه عدسا همینجور اتفاقا ی سیب زمینی هم رنده کوچیک کنی توش با ادویه هم ک بزنی ی لعابی میندازه ک نگو 😀😀😀

همینجوریش یه شهر بام بَده...تو سمت من باش عذابم نده🍁
2740
پس نباید خیس میکردم ممنونم

آره سری بعدی خواستی درست کنی همون یه دور بشورشون کافیه ، مخصوصا اگه عدس پلو بخوای درست کنی. تو عدسی اشکالی نداره له بشه بعضیا خودشون کلا له میکنن عدسی رو 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد