2737
2734
عنوان

آقا نظرتونو میخوام بیاین ببینم

49 بازدید | 5 پست

سلام دوستان من شوهرم یه شهر دیگه کار میکنه

یعنی بگم که کلا سالی دوسه ماه میاد خونه

بعد به من میگه بیا چند روزی پیشم بمون باهم دیگه برگردیم شهرمون

به نظرتون برم یا وایسم بیاد باخودش برم چند روزی بگردم و بیام؟

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
خودت برو سوپرایزشه

راهش دوره و خودشم اونجا ماشین نداره یعنی تفریح آنچنانیم نمیشه کرد که

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بالاخره خوبه ک پیشش میمونی اگ من بودم باخونه و کل جهازم میرفتم😂

منم خونم بره میرم ولی نمیبره😂