2733
2739
عنوان

با شوهری ک جواب دوستت دارمو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1304 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم هزاربار گفتم. نمیدونم چرا به هرکی میگم همینو میگه. من اصلا آدمی نیستم حرفی توی دلم نگه دارم. هم ...

پس ببخشید عزیزم مشکل ازشوهرته دیگه چی تودستته

قبل از اینکه حرفیو به کسی بزنی به خودت بزن اگه دردت اومد لال شو🤫
دلم محبت کلامی میخاد. خسته شدم

این دفعه گفت دستت درد نکنه بگو دستم درد نمیکنه ولی فکم از کار افتاد انقدر بهت ابراز علاقه کرد و جواب آدمیزادی نگرفت 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2731
اصلا فایده نداره. هزاربار گفتم آخه جواب دوستت دارم ک مرسی نیست. 

خب پس ولش کن مدلش اینجوریه دیگه

توام دبگه نگو بزار یکم متوجه تغییراتت بشه

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
منم مث تو بودم گفتم من انجام بدم یاد بگیره شاید بلد نیس  دوسال اینجور گذشت جای اینکه اون مث من ...

منم از همین میترسم. نمیخام زندگی خشک و بی روحی داشته باشم. بخاطر همین همیشه دارم میجنگم

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2740
وای چقد بد جواب میده ‌.....حتما زیاد میگی براش عادی شده...منکه زیاد نمیگم

ن خیلی ولی حدااقل هفته ای دوبار میگم. 

اگه شوهر خوبیه فقط محبت کلامی نداره ایراد نداره قابل حله

آخه منم زنم نیاز به شنیدن این حرفا دارم. وگرنه خوبه خیلی ام خوبه

2706