2733
2739
عنوان

هاله بی بی چک ویتا ساین

1822 بازدید | 17 پست

من 9 روز پیش IUI انجام دادم و بی بی چک ویتاساین بعد از خشک شدن هاله ضعیف داره بعد از 3 ساعت.توی عکس مشخص نیست. 5 روز به موعدم هست. به نظرتون امیدوتر باشم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا هزار بار شکرت😍👨‍👩‍👧‍👦🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منفیه .اخه سه ساعت خیلی زیاد شده

دو ساله منتظرم . تا حالا حتی بعد از یه روز هم مثبت کاذب نداشتم. خدا کنه واقعی باشه  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
دو ساله منتظرم . تا حالا حتی بعد از یه روز هم مثبت کاذب نداشتم. خدا کنه واقعی باشه    

عزیز دلم انشالله دامنت سبز بشه .صبح بزن اگر مثبت باشه همون پنج دقیقه اول هاله میندازه . انشالله مثبت باشه برات دعا میکنم .یک جوجوبیاری که عاسیت کنه مثل من ،🤗🤗

عزیز دلم انشالله دامنت سبز بشه .صبح بزن اگر مثبت باشه همون پنج دقیقه اول هاله میندازه . انشالله مثبت ...

مرسی عزیزم. خیلی دلم گرفته. منم دعا میکنم خدا جوجتو زیر سایه پدر مادرش حفظ کنه  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پنج روز ک خیلی زود زدی... بهش فک نکن و بذار موعدت برسه... ویتاساین کلا بعد از خشک شدن خط تبخیر میندا ...

ای وای پس امیدوار نباشم  خسته شدم خیلی. دیگ انگیزه ای برای ادامه ندارم. دیگ توان تلاش ندارم  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم خیلی زود زدی بذار موعدش بیاد مدیکور بهتره ایشالا بارداری الان استرس الکی بدترین چیزه

مرسی گلم برام دعا کنید. من که هرچی خدا رو صدا زدم هنوز جوابمو نداده. دلم شکسته. یک سال پیش بعد از یکسال دوا درمان با IUI باردار شدم ولی سقط شد. عمیق ترین حسرتی بود که به دلم موند

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706