2737
2734
عنوان

رفلاکس منفی یعنی چی

38 بازدید | 5 پست

خانوما بچم دو ماهشه رفلاکس داشت بردمش فوق تخصص اطفال گفت رفلاکس منفی داره بهش پودر رفلاکس داد شیرشو هم ببلاک داد و گفت یه سری داروهای قبلیشو حذف کنم که معدشو اذیت میکنه. کسی میدونه منظورش از رفلاکس منفی چی بوده؟؟؟؟

رفلاکس منفی نه دختر خوب رفلاکس مخفی یعنی رفلاکس پنهان

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اها پس شاید من اشتباه شنیدم مرسی عزیزم😊🤭

یه سرچ بزن در موردش بخون گلم

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔