2737
2734
عنوان

راهنمایی برای شیرخشک نوزاد

638 بازدید | 50 پست

سلام مامانا

من چند وقت دیگه زایمانمه و برای ساک بیمارستان میخوام یه قوطی شیرخشک هم بگیرم. ولی هیچی ازش نمیدونم. چه مارکی بگیرم؟ رده سنی داره؟ 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بیومیل پلاس1 یا سوپرامیل1

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا شسرخشک؟

تجویز اکثر دکترا اول گیگوزه چون هضمش راحته سبکه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

تو بیمارستان باید یواشکی بدی

بفهمن دعوات میکنن نمیذارن بدی

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
سلام گلم اول ک ببخشید میپرسم مگه نمیخوای شیر خودت و بدی بهش؟؟؟؟؟

سزارینم ممکنه اولش شیر نداشته باشم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
تو بیمارستان باید یواشکی بدی بفهمن دعوات میکنن نمیذارن بدی

خب اگه شیر نیاد چی؟ 

چرا شسرخشک؟ تجویز اکثر دکترا اول گیگوزه چون هضمش راحته سبکه

چون شنیدم سزارینیا ممکنه چند روز شیر نداشته باشن

سلام گلم اول ک ببخشید میپرسم مگه نمیخوای شیر خودت و بدی بهش؟؟؟؟؟

خب بعضیا مثل من شیرشون کافی یا مقوی و مغذی نیست بچه سیر نمیشه

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             
سزارینم ممکنه اولش شیر نداشته باشم

منم سزارین بودم گلی ولی بزار بچه ات میک بزنه شیرت میاد البته من پسر اولم افسردگی گرفتم مجبور شدم شیر خشک بدمش نان یک بهش دادم چون ب معده بچه فشار نمیاره و سبکه 

خب اگه شیر نیاد چی؟ 

به این چیزا کار ندارن😂

میگن یه قطره هم شیر داشته باشی همونو باید بدی

میان سینه هاتو ماساژ میدن😂

به زور شیریت میکنن😂😂

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
خب اگه شیر نیاد چی؟ 

اجازه نمیدن من سینه هام انقدر با شیر دوش و سرنگ بزرگ فشار اوردیم برای شیر خون میومد ازش